Dramatyczny mecz i zwycięstwo Ajaks 2000

Kategoria: Ajaks 2000 Opublikowano: sobota, 03, wrzesień 2011

W sobotę, 3 września o godz. 11.30 na boisku, przy ul. Sabinowskiej nasi chłopcy z rocznika 2000 zmierzyli się w meczu wyjazdowym z KS Częstochowa. Spotkanie było bardzo zacięte, a zwycięstwo dla Ajaksu ważyło się do ostatnich sekund spotkania. Już w 5 minucie gola dla Ajaksu zdobył Oskar Ciszewski i wydawało się, że będzie to spokojne zwycięstwo naszych zawodników. Jednak błędy w obronie i brak skuteczności spowodowały dużo nerwowości w naszych poczynaniach co skutkowało stratą 2 bramek jeszcze w 1 połowie. Po przerwie długo utrzymywał się wynik 2-1 dla gospodarzy i mimo dużych chęci i ambicji naszych chłopaków wydawało się, że tym razem nie uda się wywalczyć korzystnego wyniku. Jednak w końcówce spotkania chłopcy resztkami sił przeprowadzili kilka ciekawych akcji i 5 minut przed końcem spotkania wyrównującą bramkę zdobył Kuba Olejnik. Podbudowani tą bramką nasi zawodnicy walczyli do ostatnich sekund o zwycięstwo i w ostatniej akcji spotkania ponownie Kuba Olejnik wpisał się na listę strzelców zapewniając Ajaksowi wygraną. Chwilę później sędzia zakończył mecz.

Brawa dla chłopaków za zaangażowanie i walkę do ostatniej minuty!

KS Częstochowa 2 : 3 Ajaks
Oskar Ciszewski 1, Jakub Olejnik 2

Skład: Dominik Gaj - Maciej Malinowski, Piotr Ostalski, Patryk Stolarski, Jakub Piątkowski- Bartosz Pomianowski, Antoni Kopeć, Jakub Olejnik, Kacper Michnicki- Oskar Ciszewski. Grali również: Sambor Warzecha, Denis Dąbrot, Kamil Małek. Pozostali w rezerwie: Michał Pędraś, Kamil Gurdziołek, Wojciech Nikiel, Marcin Smolarek.