WYNIKI „AJAKS CUP” 2021

Kategoria: Artykuły Opublikowano: poniedziałek, 14, czerwiec 2021 Admin

W niedzielę 13.06.2021r. rozegrany został Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Żaków 2014 „Ajaks CUP” 2021 w którym wcięło udział  8  zespołów.

Organizatorem turnieju był UKS Ajaks Częstochowa, a sponsorem głównym był PKN ORLEN.

WYNIKI W GRUPACH:

1. „Ajaks I” Częstochowa – „Stradom I”   Częstochowa                               3:9                        

2. „Sportowa I” Częstochowa  - RKS Radomsko                                          6:2                          

3. „Ajaks II” Częstochowa –„ LOT” Konopiska                                              2:10                    

4. „Sportowa II” Częstochowa – „Stradom II” Częstochowa                           2:3                       

5. „Ajaks I” Częstochowa – „Sportowa I”  Częstochowa                                   7:1                     

6. „Stradom I” Częstochowa – RKS Radomsko                                              15:1                     

7. „Ajaks II”  Częstochowa – „Sportowa  II” Częstochowa                                   8:0                  

8. „LOT” Konopiska  -    „Stradom II” Częstochowa                                             8:2                

9. „Ajaks I Częstochowa” – RKS Radomsko                                                     15:0                  

10. „Stradom „I Częstochowa – „Sportowa I” Częstochowa                                 11:3                   

11. „Ajaks II” Częstochowa – „Stradom II” Częstochowa                                     6:0                     

12. „LOT” Konopiska – „Sportowa II” Częstochowa                                              11:1

 

Dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do finału „A” dwie ostatnie do finału „B”

WYNIKI FINAŁU „A”

„Ajaks I” Częstochowa - „Ajaks” II Częstochowa 12:5

„Ajaks I” Częstochowa – „Stradom I” Częstochowa 3:9

„Ajaks II” Częstochowa  – „LOT” Konopiska 2:10

 

WYNIKI FINAŁU „B”

„Stradom I” Częstochowa – "Stradom II" Częstochowa   11:1

RKS Radomsko  - "Stradom II" Częstochowa  6:3

"Stradom I" Częstochowa - "Stradom II"  Częstochowa 9:0

RKS Radomsko – "Sportowa" Częstochowa II 10:2

"Sportowa I" Częstochowa – RKS Radomsko   6:2

"Stradom II" Częstochowa – "Sportowa II" 3:2

 

TABELA FINAŁOWA „A”

1. "Stradom I" Częstochowa – 3 – 9 pkt - br. 33 – 7

2. "LOT" Konopiska – 3 – 6 pkt –br.18-12

3. "Ajaks I" Częstochowa – 3 - 3pkt -  br. 18 – 20

4. "Ajaks II" Częstochowa – 3 – 0  pkt – br. 9 – 39

 

TABELA FINAŁOWA       „B”
1. "Sportowa  I" Częstochowa – 3 – 9 pkt.- br. 26 – 3

2.RKS Radomsko - 3 - 6 pkt. – br. 18 - 11       

3. "Stradom II" Częstochowa – 3 – 3 pkt.- br. 6-17

4. "Sportowa II" Częstochowa - 3 - 0 pkt. – br. 5 – 24

 

Dwie najlepsze drużyny z grupy awansowały do finału „A” dwie ostatnie do finału „B”

WYNIKI FINAŁU „A”

„Stradom I” Częstochowa – „Ajaks II” Częstochowa 17:2

„Ajaks I” Częstochowa – „LOT” Konopiska 3:6

„Stradom I”  Częstochowa – „LOT” Konopiska 7:2

 

SKŁADY ZWYCIĘSKICH DRUŻYN:

1. Stradom I Częstochowa:

- Zosierek Franciszek,

- Andzel Miłosz,

- Janusz Mikołaj,

- Moś Jakub,

- Adamczyk Tomasz,

- Pażucha Tomasz.

                      Trener: Radosław Puchała

 

 

2. LOT Konopiska :

- Bartosz Słubik,

- Tsimatei Szemszenia,

- Olek Kot,

-Borys Caban,

- Mikołaj Małczak,

- Bodo Aleksander,

- Tanerski Wiktor.

                         Trener: Marek Szyduk

 

 

3.Ajaks II Częstochowa:

- Koczyński Aleksander,

- Szyjewski Jan,

- Strach Tomasz,

- Podstolak Jakub,

- Pikor Leon,

- Więckowski Aleksander,

- Reterski Wojciech,

- Wiewióra Adam,

- Bugała Kacper

                                Trener: Piotr Nowaczyk

 

 

„Król Strzelców”Mikołaj Janusz ( "Stradom I" Częstochowa)

„Najlepszy Zawodnik” – Bartosz Słubik ("LOT" Konopiska)

"Najlepszy Bramkarz”Miłosz Andzel ("Stradom I" Częstochowa)

Wyróżniono także najlepszych zawodników z każdej drużyny. Wyróżnieni zawodnicy otrzymali statuetki oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale, słodycze, lody.

Nagrody wręczali Prezes UKS „Ajaks” Arkadiusz Szymanek oraz radny m. Częstochowy  Paweł Ruksza.

 

Sędziowały: Magdalena Tyras (OKS Częstochowa)

                    Natalia Wawrzyniak (OKS Częstochowa)