Bezbramkowy remis seniorów

Kategoria: Seniorzy Ajaks Opublikowano: niedziela, 23, wrzesień 2018 P. Pawłowski Drukuj E-mail

W sobotnie popołudnie byliśmy świadkami kolejnego spotkania ligowego naszej drużyny seniorów. Tym razem w ramach 6. kolejki Klasy "A" zawitał do nas zespół Sokoła Wręczyca. Mecz przez całe 90 minut przebiegał w jednym schemacie- nasz zespół długo utrzymywał się przy piłce, a drużyna gości cofnęła się do obrony starając się groźnie kontratakować.

W pierwszej połowie mimo przewagi i dużego posiadania piłki nie udało się stworzyć naszej drużynie żadnej stuprocentowej sytuacji do zdobycia bramki. Sporo było natomiast fauli i ostrej gry z obu stron. Po przerwie obraz gry się nie zmienił- zespoł Sokoła bronił się całą drużyną, a nasi zawodnicy "bili głową w mur" nie potrafiąc znaleźć sposobu na szczelną defensywę gości. Sporo ożywienia wniósł wprowadzony z ławki Józef Chmielewski, który stworzył nam najlepszą sytuację do zdobycia bramki. Po jego rajdzie prawą stroną boiska i dograniu piłki na 11 metr do Mateusza Dziewońskiego wydawało się, że gol będzie tylko formalnością. Niestety strzał naszego napastnika obronił bramkarz gości i wynik nadal pozostawał bezbramkowy. W ostatnich minutach meczu drużyna Sokoła wyprowadziła dwie bardzo groźne kontry, które o mały włos nie zakończyły się dla nas stratą bramki. W jednej z tych sytuacji oko w oko z Igorem Woźniakiem stanął zawodnik Sokoła, jednak na nasze szczęście piłka po jego strzale przeszła obok słupka. Kilka chwil później sędzia zakończył spotkanie i tym razem musimy zadowolić się tylko jednym zdobytym punktem.

Ajaks 0 : 0 Sokół Wręczyca

 Skład: Woźniak- Grobelak, Kotarski, Jaros, Mazur- Wysocki (75' Świąć), Ostalski, Bednarek, Dziewoński, Kasztelan- Pawłowski (55' Chmielewski)

Rez: Michalczyk, Błachowicz, Sosnowski

Trener- Piotr Pawłowski