Seniorzy po kolejnych sparingach

Kategoria: Seniorzy Ajaks Opublikowano: sobota, 04, sierpień 2018 P. Pawłowski Drukuj E-mail

Nasza drużyna Seniorów ma za sobą kolejny intensywny tydzień przygotowań do nowego sezonu. W minionych kilku dniach oprócz dwóch jednostek treningowych rozegraliśmy aż dwa mecze kontrolne. Naszymi rywalami był w środę 1 sierpnia zespół Czarnych Starcza, natomiast w sobotę 4 sierpnia mierzyliśmy się z Kmicicem Kruszyna. Obie te drużyny występują w grupie II częstochowskiej Klasy "A". Pierwsza konfrontacja zakończyła się wynikiem remisowym, natomiast w drugim spotkaniu nasz zespół odniósł zdecydowane zwycięstwo. Były to wartościowe sprawdziany dla naszej drużyny, a gra naszych zawodników pozwala z optymizmem patrzeć na nadchodzące rozgrywki ligowe w Klasie "A".Przed ich inauguracją, która jest zaplanowana na 18 sierpnia, rozegramy jeszcze jeden mecz kontrolny- 11 sierpnia udamy się do Łobodna na pojedynek z tamtejszą Okszą. 

Ajaks 3 : 3 Czarni Starcza
Dziewoński 2, Pokrzywiński 1

 Skład:  Michalczyk- Zawodnik Testowany1, Starczewski (35' Zawodnik Testowany2), Kotarski (70' Wysocki)- Ostalski, Wysocki (55' Grobelak), Chmielewski (46' Zawodnik Testowany3), Klamut, Zawodnik Testowany4 (Zawodnik Testowany5)- Pokrzywiński (30' Błachowicz), Dziewoński

 

Ajaks 7 : 2 Kmicic Kruszyna
Dziewoński 2, Pokrzywiński 1, Stachera 1, Grobelak 1, Starczewski 1, Zawodnik Testowany 1

 Skład: Michalczyk- Mazur (65' Zawodnik Testowany1), Kotarski (70' Starczewski), Zawodnik Testowany2 (75' Wysocki), Zawodnik Testowany1 (46' Grobelak)- Wysocki (70' Zawodnik Testowany3), Klamut (70' Dziewoński), Starczewski (46' Nowak), Dziewoński (46' Błachowicz), Zawodnik Testowany3 (46' Zawodnik Testowany4)- Stachera (46' Pokrzywiński)

Trener- Piotr Pawłowski