Seniorzy wygrywają w Wielką Sobotę

Kategoria: Seniorzy Ajaks Opublikowano: sobota, 31, marzec 2018 Drukuj E-mail

W sobotę 31 marca nasz zespół seniorów rozegrał wyjazdowe spotkanie z Wartą Myszków. Początek meczu na trudnym terenie był znakomity, gdyż już po 5 minutach nasza drużyna prowadziła 2-0. Sytuacja skomplikowała się nieco w 15 minucie, kiedy to drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartką ukarany został Piotr Ostalski i do samego końca spotkania byliśmy zmuszeni grać w dziesiątkę. Nie przeszkodziło to jednak naszej drużynie zdobyć jeszcze dwóch bramek w pierwszej części spotkania, która zakończyła się wynikiem 4:1. Po zmianie stron dały się we znaki naszym zawodnikom trudy gry jednego zawodnika mniej, jednak nie daliśmy sobie wyrwać zwycięstwa i możemy dopisać kolejne 3 punkty do ligowej tabeli.

Warta Myszków 3 : 5 Ajaks
Nabiałek 3, Kotarski 1, Dziewoński 1

Skład: Gajda- Grobelak, Kotarski, Starczewski, Walczyński (65' Pawłowski)- Wysocki, Ostalski, Nabiałek, Dziewoński (80' Błachowicz), Mazur (50' Klamut)- Pokrzywiński