DRUŻYNY

Ajaks III – Orlik Młodszy E2

Ajaks I – Żak F1

Trener: Krystian Kotarski, tel. 730-391-529, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI 

Od góry: II Trener Daniel Świąć, Tomasz Chobot, Marcel Wojtaszewski, Olaf Sołtysik, Antek Pietrasiak, Maciej Swodczyk, Adan, Paśnicki, Wiktor Wróblewski, Tymoteusz Peryga, Radosław Uramowski, Michał Kuś , Mikołaj Szyjewski, Władysław Janik, Trener Krystian Kotarski
Od dołu: Franciszek Łuć, Jakub Leks, Oliwier Grajcar, Maciej Ratman, Damian Strach, Bartłomiej Olesiak, Karol Marchewka, Karol Wołczyński, Stanisław Kubik, Szymon Grzyb, Szymon Kudła,
Brakujące osoby Aleksander Mrozik, Mateusz Mielczarek oraz Oliwier Bruś.

Treningi na boisku: poniedziałek, środa, piątek 16.30

TABELE

Orlik E2 Ajaks III - rocznik 2010

 

Częstochowa: E2 Orlik "grupa I - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 WARTA MSTÓW 14 39 13 0 1 119:35
2 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 14 34 11 1 2 115:49
3 UNIA RĘDZINY 14 31 10 1 3 81:55
4 AJAKS III CZĘSTOCHOWA 14 19 6 1 7 51:60
5 STRADOM CZĘSTOCHOWA 14 12 4 0 10 50:78
6 SKRA II CZĘSTOCHOWA 14 12 4 0 10 54:84
7 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 14 11 3 2 9 39:61
8 JURAJSKIE WILKI 14 7 2 1 11 31:118
Kolejka nr 14
2018-10-26/16:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-26/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:6
2018-10-26/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 1:11
2018-11-02/17:00 WARTA MSTÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:2
Kolejka nr 14
2018-10-26/16:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:3
2018-10-26/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:6
2018-10-26/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 1:11
2018-11-02/17:00 WARTA MSTÓW - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:2
Kolejka nr 13
2018-10-19/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 7:2
2018-10-19/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - SKRA II CZĘSTOCHOWA 5:3
2018-10-19/17:00 UNIA RĘDZINY - JURAJSKIE WILKI 11:2
2018-10-20/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 3:6
Kolejka nr 12
2018-10-16/17:00 WARTA MSTÓW - UNIA RĘDZINY 9:3
2018-10-16/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 0:5
2018-10-16/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 7:5
2018-10-16/17:30 STRADOM CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 9:1
Kolejka nr 11
2018-10-12/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - STRADOM CZĘSTOCHOWA 5:3
2018-10-12/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:10
2018-10-12/17:00 UNIA RĘDZINY - SKRA II CZĘSTOCHOWA 7:4
2018-10-13/10:00 JURAJSKIE WILKI - WARTA MSTÓW 0:8
Kolejka nr 10
2018-10-05/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 3:6
2018-10-05/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 8:1
2018-10-05/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 4:4
2018-10-05/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 4:4
Kolejka nr 9
2018-10-02/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 0:5
2018-10-02/17:00 UNIA RĘDZINY - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5:3
2018-10-02/17:00 JURAJSKIE WILKI - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 1:13
2018-10-02/17:00 WARTA MSTÓW - SKRA II CZĘSTOCHOWA 7:0
Kolejka nr 8
2018-09-27/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 4:6
2018-09-28/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 4:1
2018-09-28/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - JURAJSKIE WILKI 0:3
2018-09-29/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:5
Kolejka nr 7
2018-09-21/17:00 UNIA RĘDZINY - STRADOM CZĘSTOCHOWA 9:1
2018-09-21/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - WARTA MSTÓW 4:0
2018-09-21/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 12:5
2018-09-22/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 5:2
Kolejka nr 6
2018-09-18/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 2:7
2018-09-18/17:00 WARTA MSTÓW - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 5:2
2018-09-18/17:00 JURAJSKIE WILKI - UNIA RĘDZINY 4:8
2018-09-18/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
Kolejka nr 5
2018-09-14/17:00 JURAJSKIE WILKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 6:3
2018-09-14/17:00 UNIA RĘDZINY - WARTA MSTÓW 4:6
2018-09-14/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 4:3
2018-09-14/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 2:9
Kolejka nr 4
2018-09-07/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:4
2018-09-07/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 4:2
2018-09-07/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 8:3
2018-09-07/17:00 WARTA MSTÓW - JURAJSKIE WILKI 21:1
Kolejka nr 3
2018-09-04/17:00 WARTA MSTÓW - STRADOM CZĘSTOCHOWA 12:1
2018-09-04/17:00 JURAJSKIE WILKI - SKRA II CZĘSTOCHOWA 3:12
2018-09-04/17:00 UNIA RĘDZINY - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:7
2018-09-04/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 3:0
Kolejka nr 2
2018-08-31/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 5:9
2018-08-31/17:00 DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. - UNIA RĘDZINY 2:5
2018-08-31/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 12:2
2018-08-31/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 4:16
Kolejka nr 1
2018-08-24/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 7:5
2018-08-24/17:00 JURAJSKIE WILKI - DĄBROWIANKA Dąbrowa Z. 5:5
2018-08-24/17:00 UNIA RĘDZINY - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 7:4
2018-08-29/17:00 WARTA MSTÓW - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 10:4

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=3

Żak F1 Ajaks I - rocznik 2010

 

Częstochowa: F1 Żak "grupa A"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6 18 6 0 0 55:5
2 SKRA CZĘSTOCHOWA 8 15 5 0 3 38:32
3 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 2 3 1 0 1 5:7
4 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 8 0 0 0 8 12:66
Kolejka nr 4
2018-10-22/17:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-22/17:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-10-22/17:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-22/18:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-10-22/18:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-22/18:40 SKRA CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 6:2
Kolejka nr 4
2018-10-22/17:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 1:2
2018-10-22/18:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:1
2018-10-22/18:40 SKRA CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA 6:2
Kolejka nr 3
2018-10-15/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 6:3
2018-10-15/17:40 SKRA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 10:2
2018-10-15/18:40 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 0:8
Kolejka nr 2
2018-09-24/17:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 6:2
2018-09-24/18:00 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:5
2018-09-24/18:20 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 9:0
Kolejka nr 1
2018-09-10/17:20 SKRA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1:8
2018-09-10/18:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA 6:9
2018-09-10/18:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 19:0
Kolejka nr 1
2018-09-10/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA -:-
2018-09-10/17:40 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2018-09-10/18:20 SKRA CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 2
2018-09-24/17:20 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA -:-
2018-09-24/17:40 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA -:-
2018-09-24/18:40 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 3
2018-10-15/17:20 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-15/18:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ISD - AJD CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-15/18:20 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 4
2018-10-22/17:00 ISD - AJD CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-22/17:40 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA CZĘSTOCHOWA -:-
2018-10-22/18:20 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/zak-f1?liga=9

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018 K. Kotarski

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk

 

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 30-09-2018 K. Kotarski

W piątek nasi młodzi adepci futbolu pod opieką trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na mecz ligowy do Huty Starej, gdzie rywalizowali w ramach rozgrywek Orlik E2. Pomimo ospałego początku i prowadzenia gospodarzy 3:0, podopieczni trenera Kotarskiego potrafili podnieść się i wygrać mecz ostatecznie 10:3

Olimpia Huta Stara 3 : 10 Ajaks Częstochowa
Łuć x2, Leks x2, Kuś x2, Kubik x2, Uramowski, Sołtysik

 

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 21-09-2018 K. Kotarski
Ajaks 5 : 4 Orlik Blachownia
Mrozik x3, Szyjewski, Leks

 Kadra Olesiak, Marchewka, Janik, Kuś, Łuć, Wołczyński, Wojtaszewski, Szyjewski, Kubik, Sołtysik, Ratman, Leks Mrozik, Uramowski

Trener Krystian Kotarski

Turniej rocznika 2010 " Krewki Piłkarz w Czeladzi" - 2 miejsce

Ajaks 2010 17-09-2018 K. Kotarski

W minioną sobotę podopieczni trenera Kotarskiego udali się do Czeladzi na turniej " Krewki Piłkarz". W turnieju brało udział 6 zespołów a nasi zawodnicy rywalizowali systemem każdy z każdym. Mali piłkarze poradzi sobie bardzo dobrze zajmując ostatecznie 2 miejsce.

Skład: Strach, Swodczyk, Kudła, Grzyb, Wróblewski, Wojtaszewski, Peryga

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 FA Bielsko Biała

 

Ajaks 4 : 0 Sokół Wręczyca
Peryga, Kudła, Swodczyk, Strach

 

Ajaks 4 : 0 FA Czeladź
Wróblewski x2, Wojtaszewski, Grzyb

 

Czytaj więcej: Turniej rocznika 2010 " Krewki Piłkarz w Czeladzi" - 2 miejsce

Dotychczasowe wyniki Orlik E2 Ajaks III

Ajaks 2010 17-09-2018 K. Kotarski
Unia Rędziny 7 : 4 Ajaks III
Najman Aleksander x2, Kaleta Szymon x2

 Skład : Batorek, Kaleta, Kaleta, Kubiak, Nabiałek, Najman, Najman, Śpiewak

Czytaj więcej: Dotychczasowe wyniki Orlik E2 Ajaks III

Orlik E2 Ajaks III-2010

Ajaks 2010 16-09-2018 K. Kotarski

Nasi chłopcy rozegrali dwa mecze w ramach rozgrywek Orlika E2

Ajaks 5 : 1 Orzeł Kiedrzyn
Kudła x2, Kuś, Wojtaszewski, Łuć

 Skład: Olesiak, Janik, Kuś, Kudła, Grzyb, Wojtaszewski, Szyjewski, Łuć, Leks, Ratman, Kubik, Wołczyński

Ajaks 3 : 7 Sportowa Częstochowa
Leks, Mrozik, Wojtaszewski

 Olesiak, Ratman, Uramowski, Wojtaszewski, Leks, Kuś, Mrozik, Kudła, Łuć, Wołczyński

Kolejne zwycięstwo rocznika 2010 - Orlik E2

Ajaks 2010 29-08-2018 K. Kotarski

Nasi chłopcy zmierzyli się dzisiaj z zespołem Alkasu Aleksandria. Po dobrym i szybkim spotkaniu pokonali swoich rówieśników.

Skład: Olesiak, Sołtysik, Wołczyński, Janik, Kuś, Łuć, Szyjewski, Wojtaszewski, Kubik, Swodczyk

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 11 : 6 Alkas Aleksandria
Szyjewski x3, Swodczyk x2, Janik, Sołtysik, Kuś, Wojtaszewski, Łuć, Wołczyński