DRUŻYNY

Ajaks II – Orlik Młodszy E2

Ajaks V – Orlik Młodszy E2

Trener: Krystian Kotarski, tel. 730-391-529, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI 

Od góry: II Trener Daniel Świąć, Tomasz Chobot, Marcel Wojtaszewski, Olaf Sołtysik, Antek Pietrasiak, Maciej Swodczyk, Adan, Paśnicki, Wiktor Wróblewski, Tymoteusz Peryga, Radosław Uramowski, Michał Kuś , Mikołaj Szyjewski, Władysław Janik, Trener Krystian Kotarski
Od dołu: Franciszek Łuć, Jakub Leks, Oliwier Grajcar, Maciej Ratman, Damian Strach, Bartłomiej Olesiak, Karol Marchewka, Karol Wołczyński, Stanisław Kubik, Szymon Grzyb, Szymon Kudła,
Brakujące osoby Aleksander Mrozik, Mateusz Mielczarek oraz Oliwier Bruś.

Treningi na boisku: poniedziałek, środa, piątek 16.30

TABELE

Orlik Młodszy E2 Ajaks II - rocznik 2010

 

Częstochowa: E2 Orlik "gr. II - wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 UNIA RĘDZINY 8 24 8 0 0 72:17
2 STRADOM CZĘSTOCHOWA 9 20 6 2 1 43:29
3 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 9 15 5 0 4 51:41
4 JURAJSKIE WILKI 8 10 3 1 4 38:42
5 SKRA II CZĘSTOCHOWA 9 9 3 0 5 39:47
6 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 9 4 1 1 6 24:60
7 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA 8 3 1 0 7 29:66
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 JURAJSKIE WILKI - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 10:2
2019-05-24/17:00 UNIA RĘDZINY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 10:2
2019-05-24/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:4
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 JURAJSKIE WILKI - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 10:2
2019-05-24/17:00 UNIA RĘDZINY - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 10:2
2019-05-24/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 3:4
Kolejka nr 9
2019-05-17/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - UNIA RĘDZINY 1:14
2019-05-17/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS IV CZĘSTOCHOWA 4:2
2019-05-18/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 12:1
Kolejka nr 8
2019-05-10/17:00 JURAJSKIE WILKI - STRADOM CZĘSTOCHOWA 4:7
2019-05-10/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS IV CZĘSTOCHOWA 12:3
2019-05-11/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 8:4
Kolejka nr 7
2019-05-03/17:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS IV CZĘSTOCHOWA 7:4
2019-05-08/17:00 UNIA RĘDZINY - STRADOM CZĘSTOCHOWA 5:3
Kolejka nr 6
2019-04-30/17:00 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:12
2019-04-30/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6:3
2019-04-30/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 6:2
Kolejka nr 5
2019-04-26/16:00 UNIA RĘDZINY - JURAJSKIE WILKI 12:2
2019-04-26/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:2
2019-04-27/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - AJAKS IV CZĘSTOCHOWA 10:3
Kolejka nr 4
2019-04-12/17:00 JURAJSKIE WILKI - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 2:5
2019-04-12/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 2:6
2019-04-13/11:30 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 3:8
Kolejka nr 3
2019-04-05/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 5:4
2019-04-05/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - JURAJSKIE WILKI 2:7
2019-04-06/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY 3:5
Kolejka nr 2
2019-03-29/17:00 UNIA RĘDZINY - PŁOMIEŃ CZARNY LAS 8:1
2019-03-29/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 6:3
2019-03-30/11:30 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA 2:8
Kolejka nr 1
2019-03-22/17:00 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 9:5
2019-03-22/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI 4:4
2019-03-23/11:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS II CZĘSTOCHOWA 4:5
Kolejka nr 7
2019-05-03/18:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - SKRA II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 11
2019-05-31/17:00 UNIA RĘDZINY - SKRA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-31/17:00 PŁOMIEŃ CZARNY LAS - AJAKS IV CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-01/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI -:-
Kolejka nr 12
2019-06-07/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-
2019-06-07/17:00 JURAJSKIE WILKI - UNIA RĘDZINY -:-
2019-06-08/10:00 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA - AJAKS II CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-14/17:00 JURAJSKIE WILKI - SKRA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-14/17:00 UNIA RĘDZINY - AJAKS IV CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-15/10:00 AJAKS II CZĘSTOCHOWA - STRADOM CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2019-06-21/17:00 STRADOM CZĘSTOCHOWA - UNIA RĘDZINY -:-
2019-06-21/17:00 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA - JURAJSKIE WILKI -:-
2019-06-21/17:30 SKRA II CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZARNY LAS -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=8

Orlik Młodszy E2 Ajaks V - rocznik 2010

 

Częstochowa: E2 Orlik "gr. I - wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SKRA I CZĘSTOCHOWA 9 24 8 0 1 95:31
2 LOT KONOPISKA 9 18 6 0 3 89:49
3 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 8 15 5 0 3 56:39
4 AJAKS V CZĘSTOCHOWA 8 15 5 0 3 54:42
5 ORLIK II BLACHOWNIA 9 12 4 0 5 52:49
6 ALKAS ALEKSANDRIA 8 6 2 0 6 37:87
7 OLIMPIA HUTA STARA 9 0 0 0 9 24:110
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - OLIMPIA HUTA STARA 16:1
2019-05-24/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:15
2019-05-25/10:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 10:4
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - OLIMPIA HUTA STARA 16:1
2019-05-24/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:15
2019-05-25/10:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 10:4
Kolejka nr 9
2019-05-17/17:00 LOT KONOPISKA - ORLIK II BLACHOWNIA 10:4
2019-05-17/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 10:3
2019-05-17/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 3:8
Kolejka nr 8
2019-05-10/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 2:5
2019-05-10/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - OLIMPIA HUTA STARA 8:4
2019-05-10/17:00 LOT KONOPISKA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:4
Kolejka nr 7
2019-05-03/10:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 10:3
2019-05-03/17:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 16:5
2019-05-03/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 5:8
Kolejka nr 6
2019-04-30/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - ALKAS ALEKSANDRIA 11:3
2019-04-30/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - LOT KONOPISKA 3:17
2019-04-30/18:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 6:4
Kolejka nr 5
2019-04-26/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 14:0
2019-04-26/17:00 LOT KONOPISKA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA 13:5
2019-04-27/11:30 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 6:3
Kolejka nr 4
2019-04-12/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 1:8
2019-04-12/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - LOT KONOPISKA 0:18
2019-04-12/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 5:7
Kolejka nr 3
2019-04-05/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ORLIK II BLACHOWNIA 1:4
2019-04-05/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA 19:2
2019-04-05/17:00 LOT KONOPISKA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA 6:7
Kolejka nr 2
2019-03-28/16:30 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 0:7
2019-03-29/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - LOT KONOPISKA 7:8
2019-03-29/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 16:1
Kolejka nr 1
2019-03-22/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA 3:4
2019-03-22/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - ALKAS ALEKSANDRIA 6:11
2019-03-22/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA 9:8
Kolejka nr 11
2019-05-31/17:00 LOT KONOPISKA - ALKAS ALEKSANDRIA -:-
2019-05-31/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-04/17:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 12
2019-06-07/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-07/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - LOT KONOPISKA -:-
2019-06-07/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-14/17:00 ALKAS ALEKSANDRIA - ORLIK II BLACHOWNIA -:-
2019-06-14/17:00 LOT KONOPISKA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2019-06-15/10:00 AJAKS V CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2019-06-21/17:00 ORLIK II BLACHOWNIA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS V CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 SPORTOWA I CZĘSTOCHOWA - ALKAS ALEKSANDRIA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=7

Ajaks Częstochowa - As Lubliniec 2010

Ajaks 2010 18-12-2018 K. Kotarski

Podopieczni trenera Krystiana udali się wczoraj (17.12) na mecz sparingowy do Lublińca, gdzie zmierzyli się z tamtejszym  AS-em Lubliniec. Po dobrej grze, nasi chłopcy pokonali swoich rówieśników.

Kadra: Strach, Szyjewski, Kuś, Swodczyk, Kudła, Łuć. Uramowski

Trener: Krystian Kotarski

Ajaks 12 : 6 AS Lubliniec

 

4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski

8.12 podopieczni trenera Kotarskiego udali się na turniej do Goczałkowic Zdrój, gdzie jak rywalizowali z innymi rówieśnikami. Do podium zabrakło niewiele, a zespół zajął bardzo dobre 4 miejsce, grając swój ostatni mecz bez bramkarza, który to doznał złamania palca... Karol wracaj do zdrowia !

Kadra: Marchewka, Łuć, Leks, Kuś, Szyjewski, Uramowski, Grzyb, Sołtysik, Wróblewski

Trener Krystian Kotarski

Ajaks 0 : 1 Strefa Football

 

Ajaks 2 : 0 Gwarek Zabrze
Szyjewski, Leks

 

Czytaj więcej: 4 miejsce rocznika 2010 w Goczałkowicach Zdrój

Sparingowe granie rocznika 2010

Ajaks 2010 08-12-2018 K. Kotarski
Ajaks 17 : 5 Znicz Kłobuck

 

Ajaks 28 : 12 Czarni Starcza

 

Czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 25-11-2018 K. Kotarski

25 listopada drużyna trenera Kotarskiego wybrała się na sparingowe granie organizowane na stadionie Skry  Częstochowa.

Kadra: Marchewka, Szyjewski, Kuś Leks, Łuć Sołtysik, Kubik, Wojtaszewski

Ajaks - Skra I  2:5

Pogoń Kraków - Skra II 7:1

Ajaks - Skra II 5:5

Pogoń Kraków - Skra I 4:3

Ajaks - Pogoń Kraków 3:2

Skra I - Skra II  6:1

Springowy czwórmecz rocznika 2010

Ajaks 2010 20-11-2018 K. Kotarski

W niedzielę podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na czwórmecz do Dąbrowy Górniczej,by zmierzyć się z rówieśnikami z MUKP Dąbrowa Górnicza, Sarmancja Będzin oraz Team Gliwice. 

Kadra: Marchewka, Olesiak, Sołtysik, Kuś Uramowski, Szyjewski, Wołczyński, Leks, Łuć Ratman, Grzyb, Mielczarek.

Trener : Krystian Kotarski

Ajaks 3 : 5 MUKP Dąbrowa

 

Ajaks 3 : 4 Sarmancja Będzin

 

Ajaks 2 : 3 Team Gliwice

 

Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Dzisiaj podopieczni trenerów Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia udali się na turniej do Bierunia, gdzie zagrali na hali. Zmierzyli się ze Spartą Katowice, Golem Bieruń, Lukam Skoczów I , Lukam Skoczów II w formule każdy z każdym. Chłopcy zaprezentowali się bardzo dobrze, jednak w turnieju nie była prowadzona klasyfikacja końcowa. 

Kadra: Strach, Mielczarek, Leks, Wróblewski, Pietrasiak, Chobot, Wojtaszewski

Trener : Daniel Świąć

Ajaks 1 : 2 Lukam Skoczów I
Leks

 

Czytaj więcej: Turniej w Bieruniu dla rocznika 2010

Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Ajaks 2010 04-11-2018 K. Kotarski

Wczoraj nasi młodzi podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego oraz Daniela Świącia wybrali się na turniej do Opola, dla rocznika 2009/10. Nasz zespół pokazał się z dobrej strony, grając pierwszy raz w tym sezonie pod balonem. Wymiary boiska nie pozwalały jednak na składną grę, lecz pomimo tego turniej można zaliczyć do udanych. 

Kadra: Marchewka, Kuś, Swodczyk, Kudła, Szyjewski, Grzyb, Ratman, Sołtysik, Wołczyński, zawodnik testowany

Trener : Krystian Kotarski.

Ajaks 2 : 2 Start Namysłów
Zawodnik testowany, Kuś

 

Czytaj więcej: Rocznik 2010 na turnieju w Auchan Cup w Opolu.

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 10-10-2018 K. Kotarski

Wczoraj podopieczni trenera Krystiana Kotarskiego, podejmowali na własnym boisku drużynę Alkasu Aleksandria w ramach rozgrywek Orlika E2. Cały mecz pod dyktando naszego zespołu, jednak dla drużyny gości należą się brawa za równorzędną walkę. Przez długi czas utrzymywał się wynik 1:0 dla gospodarzy. Końcówka jednak przeważyła o naszym zwycięstwie.

Kadra: Marchewka, Janik, Kuś, Leks, Szyjewski, Swodczyk, Kudła, Wojtaszewski, Wróblewski, Uramowski, 

Ajaks 5 : 2 Alkas Aleksandria
Szyjewski x2, Leks x2, Swodczyk

 

Orlik E2 Ajaks 2010

Ajaks 2010 30-09-2018 K. Kotarski

W piątek nasi młodzi adepci futbolu pod opieką trenera Krystiana Kotarskiego wybrali się na mecz ligowy do Huty Starej, gdzie rywalizowali w ramach rozgrywek Orlik E2. Pomimo ospałego początku i prowadzenia gospodarzy 3:0, podopieczni trenera Kotarskiego potrafili podnieść się i wygrać mecz ostatecznie 10:3

Olimpia Huta Stara 3 : 10 Ajaks Częstochowa
Łuć x2, Leks x2, Kuś x2, Kubik x2, Uramowski, Sołtysik