DRUŻYNY

Ajaks II - Orlik E1

Ajaks I - Orlik młodszy E2

Trener: Piotr Pawłowski, tel. 663-377-416, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ajaks III - Orlik młodszy E2

Trener: Filip Żaba

SKŁAD I TRENINGI

AJAKS II Orlik E1 i AJAKS I Orlik E2

Stoją (od lewej): Trener Piotr Pawłowski, Oliwier Augustowski, Jakub Szurgot, Dawid Prusko, Wiktor Dziewior, Juliusz Ociepa, Kacper Radomski, Franciszek Rogozik, Jakub Biedroń, Norbert Krahel, Mikołaj Teresiński, II Trener Mariusz Pulcer.
Siedzą (od lewej): Sebastian Pęcherski, Szymon Kubacki, Mikołaj Szczypiór, Igor Janoszka, Jakub Mącznik, Igor Kluczewski, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Marcel Kamizela, Marcel Czop.

Treningi na boisku:

Poniedziałek 16.30-18.00
Środa 16.00-17.30
Czwartek 17.30-19.00
Piątki/Soboty - mecze ligowe

AJAKS II Orlik E2

Od lewej stoją: Trener Filip Żaba, Patryk Kantor, Kacper Rykalski, Michał Stelmaszczyk, Michał Policiński, Bartosz Kaleta, Mateusz Kwaśniak, Kacper Rodek, Patryk Domański, Igor Nabiałek, Jakub Czerwik, Aleksander Najman.
Od lewej kucają: Mikołaj Szczypior, Szymon Kaleta, Miłosz Śpiewak, Filip Nowak, Mateusz Kubiak, Fabian Batorek, Mateusz Czarnota.
Na zdjęciu nieobecni są: Marcel Kasprzycki, Szymon Sławeta, Bartłomiej Najman.

Harmonogram Treningów:
Lato: Wtorek,Czwartek,Piątek godzina 16;30-18;00 Boisko Starzyńskiego 10.
Zima: Wtorek (Hala Sp 54 godzina 17;00-18;15), Środa (Hala Sp 54 godzina 18;15-19;30), Sobota (Hala Sp50 godzina 12;00-13;30).

GALERIA

TABELE

Orlik E1 Ajaks II - rocznik 2009

 

Częstochowa: I liga okręgowa E1 Orlik "grupa I - jesień"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 12 36 12 0 0 198:19
2 SKRA II CZĘSTOCHOWA 12 25 8 1 3 84:60
3 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 12 21 7 0 5 87:55
4 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 12 21 7 0 5 74:55
5 STRADOM I CZĘSTOCHOWA 12 10 3 1 8 74:110
6 POGOŃ I KAMYK 12 6 2 0 10 40:117
7 ORLIK BLACHOWNIA 12 6 2 0 10 52:193
Kolejka nr 14
2018-10-29/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 9:12
2018-10-29/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-11-03/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 14
2018-10-29/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 9:12
2018-10-29/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-11-03/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 13
2018-10-25/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 2:9
2018-10-25/17:00 POGOŃ I KAMYK - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 7:3
2018-10-27/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 0:4
Kolejka nr 12
2018-10-18/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 7:1
2018-10-18/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 8:1
2018-10-20/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 27:0
Kolejka nr 11
2018-10-15/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 5:12
2018-10-15/17:00 POGOŃ I KAMYK - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:18
2018-10-15/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 6:7
Kolejka nr 10
2018-10-12/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 9:2
2018-10-13/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 16:5
2018-10-13/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 16:3
Kolejka nr 9
2018-10-04/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:19
2018-10-04/17:00 POGOŃ I KAMYK - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 2:8
2018-10-04/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 8:6
Kolejka nr 8
2018-09-26/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 6:3
2018-09-27/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - POGOŃ I KAMYK 6:8
2018-09-29/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 9:7
Kolejka nr 7
2018-09-24/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 5:18
2018-09-24/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 1:3
2018-09-25/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 6:13
Kolejka nr 6
2018-09-20/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 29:4
2018-09-21/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 6:5
2018-09-22/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 13:1
Kolejka nr 5
2018-09-13/17:00 POGOŃ I KAMYK - SKRA II CZĘSTOCHOWA 1:11
2018-09-13/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 2:27
2018-09-15/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 4:3
Kolejka nr 4
2018-09-06/16:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 6:6
2018-09-06/18:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - ORLIK BLACHOWNIA 16:1
2018-09-15/13:30 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 26:0
Kolejka nr 3
2018-09-03/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:17
2018-09-03/17:00 POGOŃ I KAMYK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:10
2018-09-03/17:00 ORLIK BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 4:15
Kolejka nr 2
2018-08-30/17:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SKRA II CZĘSTOCHOWA 11:0
2018-09-01/12:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 5:3
2018-11-08/18:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - STRADOM I CZĘSTOCHOWA 7:2
Kolejka nr 1
2018-08-23/17:00 SKRA II CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 6:2
2018-08-23/17:00 STRADOM I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 3:13
2018-08-23/17:00 POGOŃ I KAMYK - ORLIK BLACHOWNIA 7:8

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=19

Orlik młodszy E2 Ajaks I - rocznik 2009

 

Częstochowa: I liga okręgowa E2 Orlik "wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 10 23 7 2 1 74:42
2 ZNICZ I KŁOBUCK 10 22 6 4 0 45:25
3 POLONIA PORAJ 10 20 6 2 2 61:31
4 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 10 16 5 1 4 75:44
5 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 10 16 5 1 4 66:54
6 WARTA MSTÓW 10 10 3 1 6 45:45
7 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 10 4 1 1 8 39:81
8 ORLIK I BLACHOWNIA 10 3 1 0 9 32:115
Kolejka nr 10
2019-05-23/17:45 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 11:1
2019-05-24/17:00 WARTA MSTÓW - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:1
2019-05-24/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - POLONIA PORAJ 4:2
2019-05-24/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 5:6
Kolejka nr 10
2019-05-23/17:45 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 11:1
2019-05-24/17:00 WARTA MSTÓW - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:1
2019-05-24/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - POLONIA PORAJ 4:2
2019-05-24/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 5:6
Kolejka nr 9
2019-05-17/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 10:6
2019-05-17/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:13
2019-05-17/17:00 POLONIA PORAJ - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 8:4
2019-05-18/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK 4:5
Kolejka nr 8
2019-05-10/17:00 WARTA MSTÓW - ZNICZ I KŁOBUCK 1:1
2019-05-10/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 3:3
2019-05-10/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 15:1
2019-05-10/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 13:8
Kolejka nr 7
2019-04-18/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK 2:2
2019-05-03/10:00 ORLIK I BLACHOWNIA - WARTA MSTÓW 2:14
2019-05-03/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 4:2
2019-05-06/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 11:4
Kolejka nr 6
2019-04-29/16:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 5:5
2019-04-30/17:00 WARTA MSTÓW - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 5:6
2019-04-30/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 5:2
2019-04-30/17:00 POLONIA PORAJ - ORLIK I BLACHOWNIA 17:3
Kolejka nr 5
2019-04-26/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK 6:6
2019-04-26/17:00 POLONIA PORAJ - WARTA MSTÓW 7:3
2019-04-26/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5:6
2019-04-26/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 12:6
Kolejka nr 4
2019-04-12/17:00 WARTA MSTÓW - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 3:5
2019-04-12/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - ORLIK I BLACHOWNIA 5:3
2019-04-12/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 3:9
2019-04-12/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 2:6
Kolejka nr 3
2019-04-05/17:00 POLONIA PORAJ - ZNICZ I KŁOBUCK 3:3
2019-04-05/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:9
2019-04-05/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 8:5
2019-04-06/10:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW 4:5
Kolejka nr 2
2019-03-29/17:00 WARTA MSTÓW - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 1:6
2019-03-29/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA 17:2
2019-03-29/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 11:1
2019-03-30/10:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - POLONIA PORAJ 2:6
Kolejka nr 1
2019-03-22/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - WARTA MSTÓW 3:1
2019-03-22/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:11
2019-03-22/17:00 POLONIA PORAJ - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 4:2
2019-03-22/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 9:8
Kolejka nr 11
2019-05-31/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW -:-
2019-05-31/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-31/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - ZNICZ I KŁOBUCK -:-
2019-05-31/17:00 POLONIA PORAJ - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 12
2019-06-07/17:00 WARTA MSTÓW - POLONIA PORAJ -:-
2019-06-07/17:00 ZNICZ I KŁOBUCK - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-07/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-08/11:30 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-14/17:00 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA - ZNICZ I KŁOBUCK -:-
2019-06-14/17:00 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-14/17:00 ORLIK I BLACHOWNIA - POLONIA PORAJ -:-
2019-06-14/18:00 RAKÓW CZĘSTOCHOWA - WARTA MSTÓW -:-
Kolejka nr 14
2019-06-17/17:30 ZNICZ I KŁOBUCK - RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 WARTA MSTÓW - ORLIK I BLACHOWNIA -:-
2019-06-21/17:00 POLONIA PORAJ - SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=6

 

Orlik młodszy E2 Ajaks III - rocznik 2009

 

Częstochowa: E2 Orlik "gr. IV - wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 SOKÓŁ WRĘCZYCA 10 24 8 0 2 97:42
2 OLIMPIA TRUSKOLASY 9 24 8 0 1 111:26
3 LISWARTA POPÓW 9 18 6 0 3 58:27
4 ZNICZ II KŁOBUCK 10 18 6 0 4 59:52
5 MARATON WALEŃCZÓW 10 13 4 1 5 35:52
6 AJAKS III CZĘSTOCHOWA 10 9 3 0 7 21:81
7 LISWARTA KRZEPICE 10 5 1 2 7 25:76
8 ORZEŁ KIEDRZYN 10 4 1 1 8 17:67
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORZEŁ KIEDRZYN 10:2
2019-05-24/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 4:2
2019-05-24/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - ZNICZ II KŁOBUCK 6:4
2019-06-28/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 10
2019-05-24/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORZEŁ KIEDRZYN 10:2
2019-05-24/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 4:2
2019-05-24/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - ZNICZ II KŁOBUCK 6:4
Kolejka nr 9
2019-05-15/18:00 LISWARTA POPÓW - MARATON WALEŃCZÓW 3:4
2019-05-17/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - SOKÓŁ WRĘCZYCA 9:12
2019-05-17/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 1:2
2019-05-17/18:00 LISWARTA KRZEPICE - OLIMPIA TRUSKOLASY 1:21
Kolejka nr 8
2019-05-09/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA KRZEPICE 10:3
2019-05-10/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 18:4
2019-05-10/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - LISWARTA POPÓW 6:4
2019-05-10/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - ORZEŁ KIEDRZYN 11:1
Kolejka nr 7
2019-05-02/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - LISWARTA KRZEPICE 8:1
2019-05-03/17:00 LISWARTA POPÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA 8:5
2019-05-03/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - ORZEŁ KIEDRZYN 5:4
2019-05-03/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 24:2
Kolejka nr 6
2019-04-30/17:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - MARATON WALEŃCZÓW 7:1
2019-04-30/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - ZNICZ II KŁOBUCK 0:3
2019-04-30/18:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - OLIMPIA TRUSKOLASY 7:6
2019-04-30/18:00 LISWARTA KRZEPICE - LISWARTA POPÓW 1:5
Kolejka nr 5
2019-04-26/17:00 LISWARTA KRZEPICE - SOKÓŁ WRĘCZYCA 3:14
2019-04-26/17:00 LISWARTA POPÓW - ORZEŁ KIEDRZYN 12:1
2019-04-26/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 6:1
2019-04-26/18:00 MARATON WALEŃCZÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 3:9
Kolejka nr 4
2019-04-11/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA KRZEPICE 2:2
2019-04-12/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - MARATON WALEŃCZÓW 9:1
2019-04-13/10:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 0:9
2019-04-16/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - ZNICZ II KŁOBUCK 11:3
Kolejka nr 3
2019-04-05/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - SOKÓŁ WRĘCZYCA 1:8
2019-04-05/17:00 LISWARTA KRZEPICE - AJAKS III CZĘSTOCHOWA 8:1
2019-04-05/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - MARATON WALEŃCZÓW 8:3
2019-04-05/18:00 LISWARTA POPÓW - OLIMPIA TRUSKOLASY 5:6
Kolejka nr 2
2019-03-29/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - ZNICZ II KŁOBUCK 5:8
2019-03-29/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - LISWARTA POPÓW 0:3
2019-03-29/17:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA KRZEPICE 9:2
2019-03-30/10:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - ORZEŁ KIEDRZYN 0:3
Kolejka nr 1
2019-03-22/15:45 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - SOKÓŁ WRĘCZYCA 0:9
2019-03-22/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - OLIMPIA TRUSKOLASY 2:14
2019-03-22/17:00 LISWARTA KRZEPICE - MARATON WALEŃCZÓW 2:2
2019-03-22/17:00 LISWARTA POPÓW - ZNICZ II KŁOBUCK 9:4
Kolejka nr 10
2019-06-28/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - LISWARTA POPÓW -:-
Kolejka nr 11
2019-05-30/17:00 LISWARTA POPÓW - AJAKS III CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-31/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
2019-05-31/17:00 LISWARTA KRZEPICE - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2019-05-31/18:00 ZNICZ II KŁOBUCK - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-
Kolejka nr 12
2019-06-06/18:30 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2019-06-07/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - LISWARTA POPÓW -:-
2019-06-07/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2019-06-08/11:30 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
Kolejka nr 13
2019-06-14/17:00 MARATON WALEŃCZÓW - AJAKS III CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-14/17:00 ZNICZ II KŁOBUCK - ORZEŁ KIEDRZYN -:-
2019-06-14/17:00 LISWARTA POPÓW - LISWARTA KRZEPICE -:-
2019-06-14/18:00 OLIMPIA TRUSKOLASY - SOKÓŁ WRĘCZYCA -:-
Kolejka nr 14
2019-06-21/17:00 SOKÓŁ WRĘCZYCA - LISWARTA POPÓW -:-
2019-06-21/17:00 LISWARTA KRZEPICE - ZNICZ II KŁOBUCK -:-
2019-06-21/17:00 ORZEŁ KIEDRZYN - MARATON WALEŃCZÓW -:-
2019-06-21/18:00 AJAKS III CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA TRUSKOLASY -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=10

Rocznik 2009 na półmetku rozgrywek wiosennych

Ajaks 2009 07-05-2019 P. Pawłowski

Nasz zespól rocznika 2009 ma za sobą intensywne tygodnie, gdyż bierze udział w rozgrywkach ligowych dwóch kategorii- E1 (dla rocznika 2008 i młodszych) oraz E2 (dla rocznika 2009 i młodszych). Po 7 rozegranych meczach w każdej z lig zajmujemy odpowiednio 1. miejsce (w kategorii E1) oraz 7. miejsce (w kategorii E2). Przedstawiamy relację z dwóch ostatnich meczów. 

Czytaj więcej: Rocznik 2009 na półmetku rozgrywek wiosennych

Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Ajaks 2009 03-02-2019 P. Pawłowski

W niedzielę 3 lutego nasz zespół rocznika 2009 udał się na serię sparingów organizowanych na boisku pod balonem przez Zagłębie Sosnowiec. Nasi zawodnicy zanotowali dobry występ, a w 5 rozegranych meczach odnieśli 3 zwycięstwa i 1 remis, ponosząc przy tym 1 porażkę. 

Czytaj więcej: Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Zwycięstwo i porażka na zakończenie rozgrywek rocznika 2009

Ajaks 2009 28-10-2018 P. Pawłowski

26.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 10 : 2 Lot Konopiska
Janoszka 4, Prusko 2, Rogozik 2, Ślemp, Szczypiór,

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Igor Janoszka, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Igor Kluczewski, Franciszek Rogozik, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

27.10.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 2 : 5 Polonia-Unia Widzów
Janoszka 2

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Igor Janoszka, Sebastian Pęcherski, Oliwier Augustowski

Trenerzy- Piotr Pawłowski i Mariusz Pulcer

Porażki Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 21-10-2018 P. Pawłowski

18.10.2018 Orlik E1 gr. III

Kmicic Kruszyna 10 : 7 Ajaks
Antas 3, Radomski 2, Kamizela 1, Prusko 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Kacper Radomski, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Sebastian Pęcherski, Dawid Prusko, Oliwier Augustowski, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

19.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Skra Częstochowa 10 : 8 Ajaks
Janoszka 3, Kluczewski 2, Rogozik 1, Radomski 1, Krahel 1

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Kacper Radomski, Igor Janoszka, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo i porażka Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 14-10-2018 P. Pawłowski

11.10.2018 Orlik E1 gr. III

Stradom Częstochowa 4 : 5 Ajaks
Kubacki 2, Ślemp, Antas, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Szymon Kubacki, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski

Trener- Mariusz Pulcer

13.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 5 : 7 Orlik Blachownia
Szczypiór 2, Czop, Ślemp, Ociepa

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Igor Kluczewski, Marcel Czop, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel, Juliusz Ociepa, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwa rocznika 2009 w meczach ligowych

Ajaks 2009 29-09-2018 P. Pawłowski

28.09.2018 Orlik E1 gr. III

Grom Miedźno 2 : 5 Ajaks
Ślemp, Pęcherski, Dziewior, Szurgot, Kamizela

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Norbert Krahel

Trener- Piotr Pawłowski

29.09.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Raków Częstochowa 2 : 9 Ajaks
Prusko 4, Antas 2, Kubacki, Kluczewski, Ślemp

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Marcel Kamizela, Antoni Ślemp, Kacper Radomski, Dawid Prusko, Szymon Kubacki, Dawid Antas, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski

Trener- Piotr Pawłowski

 

Rocznik 2009 grał dwa mecze ligowe

Ajaks 2009 22-09-2018 P. Pawłowski

W piątek 21 września o godz. 17.00 nasz zespół rocznika 2009 grał dwa równolegle toczące się mecze ligowe- w kategorii E1 w Widzowie, zaś w kategorii E2 w Konopiskach. Ich bilans to remis i zwycięstwo.

Orlik E1:

Polonia Widzów 5 : 5 Ajaks
Czop, Ślemp, Rogozik, Prusko, Samobójcza

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Marcel Czop, Dawid Prusko, Antoni Ślemp, Oliwier Augustowski, Norbert Krahel, Franciszek Rogozik

Trener- Mariusz Pulcer

Orlik E2:

Lot Konopiska 9 : 15 Ajaks
Janoszka 5, Szurgot 4, Pęcherski 2, Kluczewski 2, Biedroń 1, Dziewior 1

 Skład: Kacper Zrostek, Kacper Radomski, Jakub Biedroń, Sebastian Pęcherski, Jakub Szurgot, Igor Janoszka, Igor Kluczewski, Wiktor Dziewior 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w kategorii E1

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

15.09.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 10 : 3 Kmicic Kruszyna
Augustowski 5, Prusko 2, Kubacki 2, Szurgot 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Jakub Biedroń, Dawid Prusko, Jakub Szurgot, Oliwier Augustowski, Szymon Kubacki, Norbert Krahel, Wiktor Dziewior, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w 4. kolejce E2

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

14.09.2018 I Liga Okręgowa Orlik E2

Ajaks 4 : 2 Skra
Prusko 2, Kluczewski, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Szymon Kubacki, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Prusko, Kacper Zrostek, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Sebastian Pęcherski

Trener- Piotr Pawłowski