DRUŻYNY

Ajaks II - Orlik E1

Ajaks I - Orlik młodszy E2

Trener: Piotr Pawłowski, tel. 663-377-416, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Ajaks II - Orlik młodszy E2

Trener: Filip Żaba

SKŁAD I TRENINGI

AJAKS II Orlik E1 i AJAKS I Orlik E2

Stoją (od lewej): Trener Piotr Pawłowski, Oliwier Augustowski, Jakub Szurgot, Dawid Prusko, Wiktor Dziewior, Juliusz Ociepa, Kacper Radomski, Franciszek Rogozik, Jakub Biedroń, Norbert Krahel, Mikołaj Teresiński, II Trener Mariusz Pulcer.
Siedzą (od lewej): Sebastian Pęcherski, Szymon Kubacki, Mikołaj Szczypiór, Igor Janoszka, Jakub Mącznik, Igor Kluczewski, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Marcel Kamizela, Marcel Czop.

Treningi na boisku:

Poniedziałek 16.30-18.00
Środa 16.00-17.30
Czwartek 17.30-19.00
Piątki/Soboty - mecze ligowe

AJAKS II Orlik E2

Od lewej stoją: Trener Filip Żaba, Patryk Kantor, Kacper Rykalski, Michał Stelmaszczyk, Michał Policiński, Bartosz Kaleta, Mateusz Kwaśniak, Kacper Rodek, Patryk Domański, Igor Nabiałek, Jakub Czerwik, Aleksander Najman.
Od lewej kucają: Mikołaj Szczypior, Szymon Kaleta, Miłosz Śpiewak, Filip Nowak, Mateusz Kubiak, Fabian Batorek, Mateusz Czarnota.
Na zdjęciu nieobecni są: Marcel Kasprzycki, Szymon Sławeta, Bartłomiej Najman.

Harmonogram Treningów:
Lato: Wtorek,Czwartek,Piątek godzina 16;30-18;00 Boisko Starzyńskiego 10.
Zima: Wtorek (Hala Sp 54 godzina 17;00-18;15), Środa (Hala Sp 54 godzina 18;15-19;30), Sobota (Hala Sp50 godzina 12;00-13;30).

GALERIA

TABELE

Orlik E1 Ajaks II - rocznik 2009

 

Częstochowa: E1 Orlik "gr. II - wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 GMINA KŁOMNICE 1 3 1 0 0 5:4
2 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
3 STRADOM II CZĘSTOCHOWA 0 0 0 0 0 0:0
4 SOKÓŁ OLSZTYN 0 0 0 0 0 0:0
5 KS ZŁOTY POTOK 0 0 0 0 0 0:0
6 KMICIC KRUSZYNA 0 0 0 0 0 0:0
7 CZARNI STARCZA 0 0 0 0 0 0:0
8 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1 0 0 0 1 4:5

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=19

Orlik młodszy E2 Ajaks I - rocznik 2009

 

Częstochowa: I liga okręgowa E2 Orlik "wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RAKÓW CZĘSTOCHOWA 1 3 1 0 0 11:3
2 POLONIA PORAJ 1 3 1 0 0 4:2
3 ZNICZ I KŁOBUCK 1 3 1 0 0 3:1
4 ORLIK I BLACHOWNIA 1 3 1 0 0 9:8
5 SPORTOWA II CZĘSTOCHOWA 1 0 0 0 1 8:9
6 PŁOMIEŃ CZĘSTOCHOWA 1 0 0 0 1 2:4
7 WARTA MSTÓW 1 0 0 0 1 1:3
8 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 1 0 0 0 1 3:11

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=6

 

Orlik młodszy E2 Ajaks II - rocznik 2009

 

Częstochowa: E2 Orlik "gr. II - wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 AJAKS IV CZĘSTOCHOWA 1 3 1 0 0 9:5
2 AJAKS II CZĘSTOCHOWA 1 3 1 0 0 5:4
3 STRADOM CZĘSTOCHOWA 1 1 0 1 0 4:4
4 JURAJSKIE WILKI 1 1 0 1 0 4:4
5 UNIA RĘDZINY 0 0 0 0 0 0:0
6 PŁOMIEŃ CZARNY LAS 1 0 0 0 1 4:5
7 SKRA II CZĘSTOCHOWA 1 0 0 0 1 5:9

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-mlodszy-e2?liga=8

Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Ajaks 2009 03-02-2019 P. Pawłowski

W niedzielę 3 lutego nasz zespół rocznika 2009 udał się na serię sparingów organizowanych na boisku pod balonem przez Zagłębie Sosnowiec. Nasi zawodnicy zanotowali dobry występ, a w 5 rozegranych meczach odnieśli 3 zwycięstwa i 1 remis, ponosząc przy tym 1 porażkę. 

Czytaj więcej: Sparingowe granie rocznika 2009 w Sosnowcu

Zwycięstwo i porażka na zakończenie rozgrywek rocznika 2009

Ajaks 2009 28-10-2018 P. Pawłowski

26.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 10 : 2 Lot Konopiska
Janoszka 4, Prusko 2, Rogozik 2, Ślemp, Szczypiór,

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Igor Janoszka, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Igor Kluczewski, Franciszek Rogozik, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

27.10.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 2 : 5 Polonia-Unia Widzów
Janoszka 2

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Igor Janoszka, Sebastian Pęcherski, Oliwier Augustowski

Trenerzy- Piotr Pawłowski i Mariusz Pulcer

Porażki Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 21-10-2018 P. Pawłowski

18.10.2018 Orlik E1 gr. III

Kmicic Kruszyna 10 : 7 Ajaks
Antas 3, Radomski 2, Kamizela 1, Prusko 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Kacper Radomski, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Dawid Antas, Sebastian Pęcherski, Dawid Prusko, Oliwier Augustowski, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

19.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Skra Częstochowa 10 : 8 Ajaks
Janoszka 3, Kluczewski 2, Rogozik 1, Radomski 1, Krahel 1

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Kacper Radomski, Igor Janoszka, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo i porażka Orlików rocznika 2009

Ajaks 2009 14-10-2018 P. Pawłowski

11.10.2018 Orlik E1 gr. III

Stradom Częstochowa 4 : 5 Ajaks
Kubacki 2, Ślemp, Antas, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Antas, Antoni Ślemp, Szymon Kubacki, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski

Trener- Mariusz Pulcer

13.10.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Ajaks 5 : 7 Orlik Blachownia
Szczypiór 2, Czop, Ślemp, Ociepa

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Antoni Ślemp, Igor Kluczewski, Marcel Czop, Mikołaj Szczypiór, Mikołaj Teresiński, Norbert Krahel, Juliusz Ociepa, Wiktor Dziewior

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwa rocznika 2009 w meczach ligowych

Ajaks 2009 29-09-2018 P. Pawłowski

28.09.2018 Orlik E1 gr. III

Grom Miedźno 2 : 5 Ajaks
Ślemp, Pęcherski, Dziewior, Szurgot, Kamizela

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Antoni Ślemp, Jakub Szurgot, Sebastian Pęcherski, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Norbert Krahel

Trener- Piotr Pawłowski

29.09.2018 Orlik E2 I Liga Okręgowa

Raków Częstochowa 2 : 9 Ajaks
Prusko 4, Antas 2, Kubacki, Kluczewski, Ślemp

 Skład: Jakub Mącznik, Jakub Biedroń, Marcel Kamizela, Antoni Ślemp, Kacper Radomski, Dawid Prusko, Szymon Kubacki, Dawid Antas, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski

Trener- Piotr Pawłowski

 

Rocznik 2009 grał dwa mecze ligowe

Ajaks 2009 22-09-2018 P. Pawłowski

W piątek 21 września o godz. 17.00 nasz zespół rocznika 2009 grał dwa równolegle toczące się mecze ligowe- w kategorii E1 w Widzowie, zaś w kategorii E2 w Konopiskach. Ich bilans to remis i zwycięstwo.

Orlik E1:

Polonia Widzów 5 : 5 Ajaks
Czop, Ślemp, Rogozik, Prusko, Samobójcza

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Szymon Kubacki, Marcel Czop, Dawid Prusko, Antoni Ślemp, Oliwier Augustowski, Norbert Krahel, Franciszek Rogozik

Trener- Mariusz Pulcer

Orlik E2:

Lot Konopiska 9 : 15 Ajaks
Janoszka 5, Szurgot 4, Pęcherski 2, Kluczewski 2, Biedroń 1, Dziewior 1

 Skład: Kacper Zrostek, Kacper Radomski, Jakub Biedroń, Sebastian Pęcherski, Jakub Szurgot, Igor Janoszka, Igor Kluczewski, Wiktor Dziewior 

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w kategorii E1

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

15.09.2018 Orlik E1 gr. III

Ajaks 10 : 3 Kmicic Kruszyna
Augustowski 5, Prusko 2, Kubacki 2, Szurgot 1

 Skład: Jakub Mącznik, Marcel Kamizela, Jakub Biedroń, Dawid Prusko, Jakub Szurgot, Oliwier Augustowski, Szymon Kubacki, Norbert Krahel, Wiktor Dziewior, Mikołaj Teresiński

Trener- Piotr Pawłowski

Zwycięstwo rocznika 2009 w 4. kolejce E2

Ajaks 2009 15-09-2018 P. Pawłowski

14.09.2018 I Liga Okręgowa Orlik E2

Ajaks 4 : 2 Skra
Prusko 2, Kluczewski, Czop

 Skład: Jakub Mącznik, Szymon Kubacki, Marcel Kamizela, Marcel Czop, Dawid Prusko, Kacper Zrostek, Franciszek Rogozik, Igor Kluczewski, Sebastian Pęcherski

Trener- Piotr Pawłowski

Porażka rocznika 2009 w kategorii E1

Ajaks 2009 08-09-2018 P. Pawłowski

08.09.2018 Orlik E1 gr. III (kategoria rocznik 2008 i młodsi)

Ajaks 4 : 7 Stradom Częstochowa
Prusko 3, Szczypiór 1

 Skład: Jakub Mącznik, Kacper Radomski, Antoni Ślemp, Dawid Prusko, Igor Kluczewski, Franciszek Rogozik, Mikołaj Szczypiór, Wiktor Dziewior, Norbert Krahel, Oliwier Augustowski, Mikołaj Teresiński