Porażka po zaciętej walce w lidze Młodzika D2

Kategoria: Ajaks 2008/2009 Opublikowano: niedziela, 15, wrzesień 2019
Ajaks I Częstochowa 1 : 2 Skra I Częstochowa
Płowiec

W rozegranym w ramach Ligi Młodzika D2 meczu szóstej kolejki Ajaks przegrał na własnym boisku z pierwszym zespołem Skry Częstochowa 1:2 do przerwy remisując 1:1.

Podopieczni trenera Mariusza Sędzielewskiego, od pierwszych minut nie wystraszyli się wyżej notowanego rywala. Pomimo szybko straconej bramki, sprawnie doprowadzili do wyrównania, po celnym strzale kapitana zespołu Adam Płowca. Wynik meczu był sprawą otwartą do ostatniego gwizdka. Gwizdka, którego sędzia używał wielokrotnie, upominając zawodników drużyny gości, dwukrotnie odsyłając młodych zawodników na karę dwóch a nawet więcej minut, a za jednym razem wyrzucając młodego Skrzata do końca meczu.

Ajaks I Częstochowa - Skra I Częstochowa 1:2 (1:1)

Filip Kotlewski - Bernard Bojur, Mariusz Siudeja - Igor Góra, Jakub Bąk, Adam Płowiec, Kacper Sulwiński, Tyberiusz Cudak - Karol Heine oraz Bartłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama i Piotr Orzechowski.

Trener Mariusz Sędzielewski

kolejny mecz w niedzielę 22 września o godzinie 11.30 w Lublińcu z tamtejszym SPORTING FA.