DRUŻYNY

Ajaks I - Orlik E1

Ajaks - Młodzik młodszy D2

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej stoją: Krzysztof Kupczyk, Borys Muszczak, Mariusz Siudeja, Stanisław Kawa, Bernard Bojur, Kacper Nawracała, Bartłomiej Wieczorek, Trener: Grzegorz Kuziorowicz
Od lewej siedzą: Wiktor Muszczak, Kacper Zrostek, Piotr Orzechowski, Bratłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama, Adam Płowiec, Kacper Sulwiński

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
wtorek –  godz.16:00 – 17.30
środa – godz.  16.00 – 17.30
czwartek – godz.16.00 – 17.30

Treningi na hali:
wtorek –  godz.16:00 – 17.30 (SP 54 ul. Kukuczki 30)
środa   –    godz. 16.00 – 17.30  (SP 50 ul. Starzyńskiego 10)
czwartek – godz.16.00 – 17.30 (III LO im. Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75)

TABELE

Orlik E1 Ajaks I - rocznik 2008

 

Częstochowa: I liga okręgowa E1 Orlik "wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 8 22 7 1 0 82:14
2 SKRA I CZĘSTOCHOWA 8 18 6 0 2 68:28
3 AJAKS I CZĘSTOCHOWA 9 15 5 0 4 33:47
4 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 9 14 4 2 3 40:31
5 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 7 10 3 1 3 20:24
6 OLIMPIA HUTA STARA 9 6 2 0 7 31:68
7 POGOŃ I KAMYK 8 0 0 0 8 12:74
Kolejka nr 10
2019-05-23/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 3:10
2019-05-23/17:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 8:1
2019-06-04/17:30 POGOŃ I KAMYK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 10
2019-05-23/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 3:10
2019-05-23/17:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 8:1
Kolejka nr 9
2019-05-16/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 7:3
2019-05-16/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 19:0
2019-05-18/10:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:3
Kolejka nr 8
2019-05-09/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - POGOŃ I KAMYK 2:0
2019-05-09/17:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 5:1
2019-05-09/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 3:9
Kolejka nr 7
2019-05-02/10:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 4:8
2019-05-02/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 3:1
2019-05-13/17:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 18:1
Kolejka nr 6
2019-04-24/17:00 POGOŃ I KAMYK - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 0:6
2019-04-25/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 6:0
2019-04-25/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 1:8
Kolejka nr 5
2019-04-18/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 3:2
2019-04-18/17:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA 13:2
2019-04-18/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 5:3
Kolejka nr 4
2019-04-11/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:6
2019-04-11/17:00 POGOŃ I KAMYK - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 0:15
2019-04-11/17:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 1:4
Kolejka nr 3
2019-04-04/16:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA 11:3
2019-04-04/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK 7:2
2019-04-05/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 7:1
Kolejka nr 2
2019-03-28/17:00 POGOŃ I KAMYK - SKRA I CZĘSTOCHOWA 1:11
2019-03-28/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 5:7
2019-03-28/17:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA 4:4
Kolejka nr 1
2019-03-21/17:00 POGOŃ I KAMYK - OLIMPIA HUTA STARA 6:9
2019-03-21/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA 3:3
2019-03-21/17:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA 11:0
Kolejka nr 10
2019-06-04/17:30 POGOŃ I KAMYK - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 11
2019-05-30/17:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - OLIMPIA HUTA STARA -:-
2019-05-30/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-05-30/17:30 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK -:-
Kolejka nr 12
2019-06-06/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-06/17:00 POGOŃ I KAMYK - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-07/16:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-13/17:00 UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA - POGOŃ I KAMYK -:-
2019-06-13/17:00 AJAKS I CZĘSTOCHOWA - SKRA I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-13/17:00 RAKÓW I CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2019-06-10/17:00 OLIMPIA HUTA STARA - RAKÓW I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-20/17:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS I CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-21/16:00 SKRA I CZĘSTOCHOWA - UKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/orlik-e1?liga=21

Orlik młodszy D2 Ajaks

 

Częstochowa: D2 Młodzik "gr. I - wiosna"

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 LISWARTA KRZEPICE 8 21 7 0 1 49:7
2 SKRA III CZĘSTOCHOWA 9 19 6 1 2 43:11
3 AJAKS CZĘSTOCHOWA 9 15 5 0 4 24:15
4 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 9 14 4 2 3 28:13
5 LISWARTA POPÓW 8 13 4 1 3 25:10
6 VICTORIA CZĘSTOCHOWA 8 6 2 0 6 11:35
7 BŁĘKITNI LIBIDZA 9 0 0 0 9 1:90
Kolejka nr 10
2019-05-25/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2019-05-25/10:00 LISWARTA KRZEPICE - BŁĘKITNI LIBIDZA 16:0
2019-05-25/12:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 3:1
Kolejka nr 10
2019-05-25/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
2019-05-25/10:00 LISWARTA KRZEPICE - BŁĘKITNI LIBIDZA 16:0
2019-05-25/12:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 3:1
Kolejka nr 9
2019-05-18/10:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 1:10
2019-05-18/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 3:2
2019-05-18/14:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 2:1
Kolejka nr 8
2019-05-11/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 5:3
2019-05-11/14:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 13:0
2019-05-12/10:30 LISWARTA POPÓW - AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:2
Kolejka nr 7
2019-05-04/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE 1:3
2019-05-04/14:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 13:0
2019-05-05/10:30 LISWARTA POPÓW - BŁĘKITNI LIBIDZA 14:0
Kolejka nr 6
2019-04-27/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 0:3
2019-04-27/10:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:11
2019-04-29/17:00 LISWARTA KRZEPICE - SKRA III CZĘSTOCHOWA 3:1
Kolejka nr 5
2019-04-23/17:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 3:0
2019-04-23/17:30 SKRA III CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 1:1
2019-04-24/17:00 LISWARTA POPÓW - LISWARTA KRZEPICE 1:2
Kolejka nr 4
2019-04-13/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 0:0
2019-04-13/10:00 LISWARTA KRZEPICE - AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2019-04-13/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 3:0
Kolejka nr 3
2019-04-06/10:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA KRZEPICE 0:13
2019-04-06/10:00 LISWARTA POPÓW - SKRA III CZĘSTOCHOWA 2:3
2019-04-06/11:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 2:1
Kolejka nr 2
2019-03-30/10:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA 5:2
2019-03-30/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA 7:0
2019-03-30/10:00 LISWARTA KRZEPICE - VICTORIA CZĘSTOCHOWA 7:1
Kolejka nr 1
2019-03-23/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA 1:2
2019-03-23/10:00 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA POPÓW 0:1
2019-06-30/10:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - SKRA III CZĘSTOCHOWA 0:3
Kolejka nr 11
2019-06-01/09:00 LISWARTA POPÓW - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-01/10:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-01/11:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE -:-
Kolejka nr 12
2019-06-08/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - AJAKS CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-08/10:00 LISWARTA KRZEPICE - LISWARTA POPÓW -:-
2019-06-08/10:00 SPORTOWA CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 13
2019-06-15/11:30 AJAKS CZĘSTOCHOWA - BŁĘKITNI LIBIDZA -:-
2019-06-15/12:00 SKRA III CZĘSTOCHOWA - LISWARTA KRZEPICE -:-
2019-06-16/10:30 LISWARTA POPÓW - VICTORIA CZĘSTOCHOWA -:-
Kolejka nr 14
2019-06-22/10:00 BŁĘKITNI LIBIDZA - LISWARTA POPÓW -:-
2019-06-22/10:00 VICTORIA CZĘSTOCHOWA - SKRA III CZĘSTOCHOWA -:-
2019-06-22/10:00 LISWARTA KRZEPICE - SPORTOWA CZĘSTOCHOWA -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-mlodszy-d2?liga=28

Zwycięstwo rocznika 2008 w Stradomiak Cup

Ajaks 2008 28-01-2019 P. Pawłowski

W sobotę 26 stycznia 2019 r, rozegrano tradycyjny turniej w hali przy ulicy Sabinowskiej w Częstochowie pod nazwą Stradomiak Cup. Brał w nim udział zespół Ajaksu Częstochowa 2008, prowadzony przez trenera Grzegorza Kuziorowicza w składzie: Krzysztof Kupczyk, Adam Płowiec, Bartłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama, Kacper Sulwiński, Piotr Orzechowski, Filip Kotlewski i Olaf Kotlewski. Zawodnicy Ajaksu, grający w formule 4+1, po pierwszym przegranym meczu z gospodarzami – Stradomiem Częstochowa, za każdym następnym razem schodzili z parkietu z uśmiechem na twarzach. Po zakończeniu rozgrywek grupowych, w których zajęli drugie miejsce, awansowali do półfinału, w którym zmierzyli się z Olimpią Huta Stara.

Czytaj więcej: Zwycięstwo rocznika 2008 w Stradomiak Cup

Kolejne mecze Orlików 2008

Ajaks 2008 05-06-2018 M. Pokrzywiński

29.05.2018 Orlik E2

Pogoń Kamyk 2 : 8 Ajaks I Częstochowa
Siudeja M x3, Sulwiński K x2 Muszczak W x2 Zrostek x1

 01.06.2018 Orlik E2 

Ajaks I Częstochowa (2008) 10 : 1 Ajaks II Częstochowa (2009)
Siudeja M x3 Sulwiński K x3 Zrostek K, Muszczak W x1, Wierzbicki B x1, Orzechowski P x1

 02.06.2018 Orlik E1

Ajaks II Częstochowa 2 : 7 Lot Konopiska
Wilk A, x1 Samobójcza x1

 

Kadra: Krzysztof Kupczyk, Mariusz Siudeja, Kacper Suliwński, Antoni Wilk, Stanisław Kawa,  Bernard Bojur,  Płowiec Adam, Bartłomiej Wierzbicki,  Aleks Ciureja, Wiktor Muszczak, Piotr Orzechowski, , Bernard Bojur, Zrostek Kacper

Trener: Mateusz Pokrzywiński,  II trener Tomasz Zrostek

Mecze Ajaksu 2008

Ajaks 2008 29-05-2018 M. Pokrzywiński

Orlik E1 05.17.2017

UKS Raków Częstochowa 9 : 3 Ajaks II Częstochowa

 Orlik E1 05.26.2017

Ajaks II Częstochowa 7 : 4 Sportowa Częstochowa
Wilk A x3 Słama M x2 Siudeja M                             

 Orlik E2 05.25.2017

Ajaks I  Częstochowa 6 : 1 Skra II Częstochowa
Słama M x2 Wilk A x2 Muszczak W, Siudeja M

  

Kadra: Krzysztof Kupczyk, Mariusz Siudeja, Kacper Suliwński, Antoni Wilk, Stanisław Kawa, Kacper Nawracała, Bernard Bojur, Mateusz Słama, Płowiec Adam, Bartłomiej Wierzbicki, Marcin Janerka,  Kajetan Czapliński, Aleks Ciureja, Wiktor Muszczak, Piotr Orzechowski, , Bernard Bojur 

Trener: Mateusz Pokrzywiński,  II trener Tomasz Zrostek

Wygrane rocznika 2008

Ajaks 2008 16-05-2018 M. Pokrzywiński

08.05.2018 Orlik E2

Ajaks Częstochowa 13 : 2 Pogoń Kamyk

 11.05.2018 Orlik E2 

Orlik Blachownia 2 : 13 Ajaks Częstochowa
Wilk A x5 Słama M x3 Sulwiński K x2 Siudeja, samobójcza

 12.05.2018 Orlik E1

Ajaks Częstochowa 4 : 1 Kamienica Polska
Słama M x3 Wilk A, Nawracała K

 

Kadra: Krzysztof Kupczyk, Mariusz Siudeja, Kacper Suliwński, Antoni Wilk, Stanisław Kawa, Kacper Nawracała, Bernard Bojur, Mateusz Słama, Płowiec Adam, Bartłomiej Wierzbicki, Marcin Janerka,  Kajetan Czapliński, Aleks Ciureja, Wiktor Muszczak, Piotr Orzechowski, , Bernard Bojur 

Trener: Mateusz Pokrzywiński,  II trener Tomasz Zrostek

Mecze rocznika 2008 w Orliku E1 i E2

Ajaks 2008 08-05-2018 M. Pokrzywiński

 Orlik E2

Ajaks I Częstochowa 2008 15 : 2 Ajaks II Częstochowa 2009
Siudeja M x2, Wierzbicki B x2 Sulwiński K x2 Wilk A x2 Bojur B x2 Muszczak W x2 Płowiec A x1 Słama M x1
Ajaks I Częstochowa 1 : 3 Sportowa Częstochowa
Siudeja M
Skra I Częstochowa 4 : 9 Ajaks I Częstochowa
Wilk A x3 Siudeja M x2 Sulwinski K x2 Muszczak W x1 Słama M x1

Czytaj więcej: Mecze rocznika 2008 w Orliku E1 i E2

Przegrana rocznika 2008

Ajaks 2008 16-04-2018 M. Pokrzywiński

W sobotę drużyna rocznika 2008 rozgrywała w tym samym czasie swoje mecze w Orliku E1 i E2. Niestety ale tym razem przegrywamy z lepiej dysponowanym w tym dniu przeciwnikiem.

Orlik E1 gr I 14.04.2018 13:00

Ajaks Częstochowa 1 : 6 UKS Raków Częstochowa

 Orlik E2 I liga okręgowa 14.04.2018 12:00  

Skra Częstochowa 3 : 2 Ajaks Częstochowa

Trener: Mateusz Pokrzywiński

Wygrane Ajaksu 2008 w Orliku E2 i E1

Ajaks 2008 09-04-2018 M. Pokrzywiński

Orlik E1 gr I

05.04.2018 17:00 Kamienica Polska

Kamienica Polska 3 : 4 Ajaks Częstochowa
Wilk A x1 Gust B x1 Słama x2

 Orlik E2 I liga okręgowa

07.04.2018 11:30 Częstochowa

Ajaks Częstochowa 4 : 1 Polonia Unia Widzów
Wilk A x3, Słama M x1

 Trener: Mateusz Pokrzywinski

Wysoka wygrana w meczu I ligi okręgowej rocznika 2008

Ajaks 2008 04-04-2018 M. Pokrzywiński

W wtorek 03.04.2018 drużyna rocznika 2008 rozgrywała pierwszy mecz w I lidze okręgowej w Orliku E2. Mecz zakończył się dla nas wysokim zwycięstwem.

Kadra: Krzysztof Kupczyk, Mariusz Siudeja, Kacper Suliwński, Antoni Wilk, Stanisław Kawa, Kacper Nawracała, Bernard Bojur, Mateusz Słama, Płowiec Adam, Bartłomiej Wierzbicki, Marcin Janerka,

Trener:  Mateusz Pokrzywiński, 

Ajaks Częstochowa 13 : 0 Orlik Blachownia
Siudeja M x5 Wilk A x3 Słama x2 Wierzbicki x1 Janerka x1 Samobójcza x1

3 miejsce Rocznika 2008 na Turnieju w Częstochowie

Ajaks 2008 27-03-2018 M. Pokrzywiński

W Sobotę 24.03. drużyna Rocznika 2008 wzięła udział w II Turnieju Charytatywnym o " Żonkilowy Puchar Nadziei " organizowany przez Częstochowskie Hospicjum. W Turnieju grało 8 zespołów a my ostatecznie zajmujemy 3 miejsce. Meczą przyświecał szczytny cel promocji misji hospicyjnej w Częstochowie.

Gr A

Ajaks Częstochowa 5 : 0 APN Knurów
Siudeja M x2 Słama M, Muszczak W, Nawracała K

Czytaj więcej: 3 miejsce Rocznika 2008 na Turnieju w Częstochowie