DRUŻYNY

Ajaks I - Orlik E1

Ajaks - Młodzik młodszy D2

Trener: Grzegorz Kuziorowicz, tel. 692 042 925, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej stoją: Krzysztof Kupczyk, Borys Muszczak, Mariusz Siudeja, Stanisław Kawa, Bernard Bojur, Kacper Nawracała, Bartłomiej Wieczorek, Trener: Grzegorz Kuziorowicz
Od lewej siedzą: Wiktor Muszczak, Kacper Zrostek, Piotr Orzechowski, Bratłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama, Adam Płowiec, Kacper Sulwiński

Treningi na boisku ul. Starzyńskiego 10:
wtorek –  godz.16:00 – 17.30
środa – godz.  16.00 – 17.30
czwartek – godz.16.00 – 17.30

Treningi na hali:
wtorek –  godz.16:00 – 17.30 (SP 54 ul. Kukuczki 30)
środa   –    godz. 16.00 – 17.30  (SP 50 ul. Starzyńskiego 10)
czwartek – godz.16.00 – 17.30 (III LO im. Biegańskiego ul. Dąbrowskiego 75)

TABELE

Orlik E1 Ajaks I - rocznik 2008

Orlik młodszy D2 Ajaks

Porażka po zaciętej walce w lidze Młodzika D2

Ajaks 2008 15-09-2019 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 1 : 2 Skra I Częstochowa
Płowiec

 W rozegranym w ramach Ligi Młodzika D2 meczu szóstej kolejki Ajaks przegrał na własnym boisku z pierwszym zespołem Skry Częstochowa 1:2 do przerwy remisując 1:1.

Czytaj więcej: Porażka po zaciętej walce w lidze Młodzika D2

Pierwsze zwycięstwo w lidze Młodzik D2

Ajaks 2008 11-09-2019 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 5 : 0 Skra II Częstochowa
Słama, Heine 2, Cudak, Bąk.

 W piątej kolejce ligi Młodzik D2 nasi zawodnicy odnieśli zasłużone zwycięstwo. Do przerwy prowadzili 2:0. Dobry występ zanotowali wszyscy zawodnicy.

Czytaj więcej: Pierwsze zwycięstwo w lidze Młodzik D2

Druga porażka w lidze Młodzika D2

Ajaks 2008 08-09-2019 W. Wierzbicki
RKS Raków Częstochowa 11 : 0 Ajaks Częstochowa

 Filip Kotlewski, Igor Góra, Jakub Bąk, Mariusz Siudeja, Adam Płowiec, Mateusz Słama, Kacper Sulwiński, Bernard Bojur, Piotr Orzechowski oraz Bartłomiej Wierzbicki, Tyberiusz Cudak, Karol Heine.
Trener Mariusz Sędzielewski

kolejny mecz: V kolejka, 11 września, środa godzina 17.00 a rywalem Skra II Częstochowa 

 

Porażka w trzeciej kolejce Młodzika D2

Ajaks 2008 31-08-2019 W. Wierzbicki
Ajaks I Częstochowa 4 : 5 Akademia Sportowa Lubliniec
Sulwiński, Cudak, Bąk, Słama.

 Liga Młodzik D2 trzecia kolejka:
Filip Kotlewski - Bernard Bojur, Mariusz Siudeja - Adam Płowiec, Piotr Orzechowski, Igor Góra, Kacper Sulwiński 1, Tyberiusz Cudak 1 - Jakub Bąk 1, oraz Bartłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama 1, Karol Heine.  . 
Trener Mariusz Sędzielewski

Czytaj więcej: Porażka w trzeciej kolejce Młodzika D2

2008: Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek Orlik E1

Ajaks 2008 20-06-2019 W. Wierzbicki

Liga Orlik E1:

Sportowa Częstochowa 4 : 6 Ajaks Częstochowa
Płowiec, Cudak, Wierzbicki x 3, Orzechowski.

Kacper Zrostek - Adam Płowiec, Filip Kotlewski - Kacper Sulwiński, Tyberiusz Cudak, Piotr Orzechowski - Mariusz Siudeja oraz: Bernard Bojur, Krzysztof Kupczyk, Olaf Kotlewski, Bartłomiej Wierzbicki.
Trener Mateusz Pokrzywiński.

Czytaj więcej: 2008: Zwycięstwo na zakończenie rozgrywek Orlik E1

Ajaks 2008 D2 Młodzik

Ajaks 2008 15-06-2019 Admin

D2 Młodzik gr. I - wiosna
15-06-2019

Ajaks 9 : 0 Błękitni Libidza
Kotlewski, Siudeja x2, Sulwiński x2, Cudak, Orzechowski, Kotlewski, O.G.

Skład: Filip Kotlewski, Kacper Zrostek, Janek Gruca, Mariusz Siudeja, Adam Płowiec, Bartek Wierzbicki, Kacper Sulwiński, Tyberiusz Cudak, Piotr Orzechowski, oraz Kamil Kamiński, Olaf Kotlewski, O.G.
Trener Grzegorz Kuziorowicz

Czytaj więcej: Ajaks 2008 D2 Młodzik

Zwycięstwo rocznika 2008 w Stradomiak Cup

Ajaks 2008 28-01-2019 P. Pawłowski

W sobotę 26 stycznia 2019 r, rozegrano tradycyjny turniej w hali przy ulicy Sabinowskiej w Częstochowie pod nazwą Stradomiak Cup. Brał w nim udział zespół Ajaksu Częstochowa 2008, prowadzony przez trenera Grzegorza Kuziorowicza w składzie: Krzysztof Kupczyk, Adam Płowiec, Bartłomiej Wierzbicki, Mateusz Słama, Kacper Sulwiński, Piotr Orzechowski, Filip Kotlewski i Olaf Kotlewski. Zawodnicy Ajaksu, grający w formule 4+1, po pierwszym przegranym meczu z gospodarzami – Stradomiem Częstochowa, za każdym następnym razem schodzili z parkietu z uśmiechem na twarzach. Po zakończeniu rozgrywek grupowych, w których zajęli drugie miejsce, awansowali do półfinału, w którym zmierzyli się z Olimpią Huta Stara.

Czytaj więcej: Zwycięstwo rocznika 2008 w Stradomiak Cup

Kolejne mecze Orlików 2008

Ajaks 2008 05-06-2018 M. Pokrzywiński

29.05.2018 Orlik E2

Pogoń Kamyk 2 : 8 Ajaks I Częstochowa
Siudeja M x3, Sulwiński K x2 Muszczak W x2 Zrostek x1

 01.06.2018 Orlik E2 

Ajaks I Częstochowa (2008) 10 : 1 Ajaks II Częstochowa (2009)
Siudeja M x3 Sulwiński K x3 Zrostek K, Muszczak W x1, Wierzbicki B x1, Orzechowski P x1

 02.06.2018 Orlik E1

Ajaks II Częstochowa 2 : 7 Lot Konopiska
Wilk A, x1 Samobójcza x1

 

Kadra: Krzysztof Kupczyk, Mariusz Siudeja, Kacper Suliwński, Antoni Wilk, Stanisław Kawa,  Bernard Bojur,  Płowiec Adam, Bartłomiej Wierzbicki,  Aleks Ciureja, Wiktor Muszczak, Piotr Orzechowski, , Bernard Bojur, Zrostek Kacper

Trener: Mateusz Pokrzywiński,  II trener Tomasz Zrostek

Mecze Ajaksu 2008

Ajaks 2008 29-05-2018 M. Pokrzywiński

Orlik E1 05.17.2017

UKS Raków Częstochowa 9 : 3 Ajaks II Częstochowa

 Orlik E1 05.26.2017

Ajaks II Częstochowa 7 : 4 Sportowa Częstochowa
Wilk A x3 Słama M x2 Siudeja M                             

 Orlik E2 05.25.2017

Ajaks I  Częstochowa 6 : 1 Skra II Częstochowa
Słama M x2 Wilk A x2 Muszczak W, Siudeja M

  

Kadra: Krzysztof Kupczyk, Mariusz Siudeja, Kacper Suliwński, Antoni Wilk, Stanisław Kawa, Kacper Nawracała, Bernard Bojur, Mateusz Słama, Płowiec Adam, Bartłomiej Wierzbicki, Marcin Janerka,  Kajetan Czapliński, Aleks Ciureja, Wiktor Muszczak, Piotr Orzechowski, , Bernard Bojur 

Trener: Mateusz Pokrzywiński,  II trener Tomasz Zrostek