Orlik E2 2007: Trzecie miejsce w Mistrzostwach Podokręgu

Kategoria: Ajaks 2007 Opublikowano: wtorek, 22, marzec 2016 Drukuj E-mail

W ubiegłą niedzielę (20.03.2016 r.) uczestniczyliśmy w Turnieju Finałowym Halowych Mistrzostw Podokręgu Częstochowa "Estimo Cup 2016".

Turniej był rywalizacją ośmiu najlepszych drużyn z regionu, wyłonionych w eliminacjach do turnieju.
Nasza drużyna zanotowała tego dnia swoje słabsze oraz lepsze momenty i  ostatecznie uplasowała się na trzecim miejscu.
Całej drużynie gratulujemy miejsca na podium i miana trzeciej drużyny w Podokręgu Częstochowa.

Brejnak x2, Peryga, Woźniak Borys

Wyniki te dały nam drugie miejsce i prawo gry w półfinale.

Mecz półfinałowy:

Ajaks 0 : 0 APN Częstochowa
k. 1:2 Bednarek

Mecz o III miejsce:

Ajaks 1 : 0 Skra Częstochowa
Kempa

Ajaks: Bednarek, Gruca, Choncia, Peryga, Żukowski Mikołaj, Kempa, Loręcki, Liczko, Karna, Brejnak, Kamiński, Woźniak Borys.
Trener Paweł Puchała

Wyróżniony przez jednego ze sponsorów, został nasz bramkarz Miłosz Bednarek, który bardzo dobrze prezentował się tego dnia.
Miły gest w stronę Miłosza wykonał również bramkarz APN- u Częstochowa Marcel Karoń, który został wybrany najlepszym bramkarzem turnieju, ale uznał że to właśnie naszemu goalkeeperowi należał się ten tytuł i przekazał mu swoją nagrodę. Wielki szacunek dla Ciebie Marcel!

Po zakończeniu turnieju rozdane zostały powołania na konsultację tworzącej się Kadry Podokręgu Częstochowa w roczniku 2007. Wyróżnionych w ten sposób zostało pięciu naszych zawodników: Miłosz Bednarek, Jan Gruca, Kacper Peryga, Mikołaj Żukowski oraz Kacper Karna. Gratulacje.