Zwycięstwo Orlików 2006 w zaległym spotkaniu

Ajaks 2006 06-06-2016 P. Pawłowski

Poniedziałek 6.06.2016

Orlik Blachownia 2 : 9 Ajaks I
Stachera 3, Kasprzak 3, Brodziak 1, Bryła 1, Szałaj 1

Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Samuel Bryła, Kacper Panek, Maciej Szymanek

Trener- Marek Pawłowski

Remis i zwycięstwo Orlików 2006

Ajaks 2006 04-06-2016 P. Pawłowski

Piątek 3.06.2016

Kategoria E1

Gmina Kłomnice 1 : 1 Ajaks II
Błaszczyk 1

Skład: Mateusz Wróbel, Oskar Stolarczyk, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Kacper Panek, Samuel Bryła, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus

Czytaj więcej: Remis i zwycięstwo Orlików 2006

Remis i porażka Orlików 2006

Ajaks 2006 02-06-2016 P. Pawłowski

Środa 1.06.2016

Kategoria E2

Ajaks I 3 : 3 APN II
Brodziak 1, Kasprzak 1, Wójcik 1

Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Marcel Stachera, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Miłosz Szałaj, Piotr Kociszewski

Czytaj więcej: Remis i porażka Orlików 2006

Zwycięstwo i Porażka Orlików 2006

Ajaks 2006 28-05-2016 P. Pawłowski

Piątek 27.05
Kategoria E1

Płomień Kuźnica Marianowa 3 : 14 Ajaks
Błaszczyk 4, Sowiński 4, Sienkowski 3, Kociszewski 2, Panek 1

Skład: Bartosz Włoch, Maciej Szymanek, Kacper Panek, Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Jonasz Sienkowski, Mateusz Głowacki

Sobota 28.05.2016
Kategoria E2

Czytaj więcej: Zwycięstwo i Porażka Orlików 2006

Kolejna wygrana Orlików 2006

Ajaks 2006 23-05-2016 P. Pawłowski

23.05.2016

Kategoria E2- mecz zaległy

Pilica Koniecpol 1 : 16 Ajaks
Szałaj 4, Włoch 4, Stachera 3, Bryła 2, Kasprzak 2, Brodziak 1

Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Samuel Bryła, Maciej Szymanek, Bartosz Włoch

Trener- Marek Pawłowski

Dwa zwycięstwa Orlików 2006

Ajaks 2006 21-05-2016 P. Pawłowski

Sobota 21.05.2016

Kategoria E1

Ajaks II 4 : 3 Zieloni Żarki
Bryła 2, Stachera 1, Miklus 1

Skład: Mateusz Wróbel, Oskar Stolarczyk, Maciej Szymanek, Adam Sowiński, Samuel Bryła, Marcel Stachera, Krystian Błaszczyk, Piotr Kociszewski, Marcel Miklus

Czytaj więcej: Dwa zwycięstwa Orlików 2006

Wygrana Orlików 2006

Ajaks 2006 06-05-2016 P. Pawłowski

Piątek 6.05.2016 

Kategoria E1

Akademia Garnek 0 : 34 Ajaks
Szałaj 10, Sowiński 7, Błaszczyk 4, Kasprzak 4, Stachera 5, Włoch 4

Skład: Mateusz Wróbel, Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Olivier Kasprzak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Krystian Błaszczyk

Trener- Marek Pawłowski

Orlik 2006 zwycięski

Ajaks 2006 03-05-2016 P. Pawłowski

Wtorek 3.05.2016

Kategoria E2

Ajaks I 3 : 0 MOSiR Myszków
Szałaj 2, Sowiński 1

Skład: Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Kacper Panek, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Adam Sowiński, Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Bartosz Włoch

Trener- Marek Pawłowski

Zwycięstwo Orlików 2006

Ajaks 2006 02-05-2016 P. Pawłowski

Poniedziałek 2.05.2016

Kategoria E1

Unia Rędziny 5 : 6 Ajaks II
Kasprzak 4, Wójcik 1, Samobójcza-1

Skład: Paweł Leśnikowski, Marcel Miklus, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Adam Sowiński, Kacper Panek, Krystian Błaszczyk, Piotr Jasiurski, Maciej Wójcik, Maciej Szymanek, Olivier Kasprzak, Jonasz Sienkowski, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj

Trener- Marek Pawłowski