REHABILITACJA PO OSTATNIEJ PORAŻCE W MŁODZIKACH

Ajaks 2006 26-09-2016 M. Jarzyn

Młodzik D2 "GRUPA II" 

24.09.2016 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Skład: Leśnikowski, Jasiurski, Wójcik, Sowiński, Gąska, Panek, Szymanek, Brodziak, Kasprzak, Szałaj,Stachera, Włoch, Bryła.

Ajaks 7 : 0 Grom Miedźno
Panek x2, Szałaj x2, Kasprzak, Stachera, Włoch

ORLIK E1 2006 WYGRYWA WYSOKO

Ajaks 2006 23-09-2016 M. Jarzyn

Skład: Jasiurski, Wróbel, Stolarczyk, Gąska, Panek, Miklus, Włoch, Stachera, Kociszewski, Głowacki, Błaszczyk

Olimpia Truskolasy 2 : 17 Ajaks
Błaszczyk x4, Stachera x4, Włoch x3, Miklus x2, Panek x2, Kociszewski, Br.sam.

REMIS PO ZACIĘTYM MECZU ROCZNIKA 2006

Ajaks 2006 20-09-2016 M. Jarzyn

Skład:Wróbel, Leśnikowski, Wójcik, Gąska, Sowiński, Szymanek, Brodziak, Kasprzak, Szałaj, Kociszewski, Stachera, Włoch.

Ajaks 3 : 3 APN 1 Częstochowa
Szymanek, Brodziak, Szałaj

REMIS ROCZNIKA 2006

Ajaks 2006 14-09-2016 M. Jarzyn

Orlik E1 1 LIGA OKRĘGOWA

Skład: Wróbel Mateusz, Jasiurski Piotr, Szymanek Maciej,Szałaj Miłosz, Miklus Marcel, Kociszewski Piotr, Głowacki Mateusz, Sowiński Adam,Kasprzak Oliwier,Panek Kacper, Włoch Bartosz, Błaszczyk Krystian

UKS Myszków 4 : 4 Ajaks
Kasprzak 2x, Miklus, Panek

DRUGIE ZWYCIĘSTWO MŁODZIKÓW ROCZNIK 2006

Ajaks 2006 11-09-2016 M. Jarzyn

D2 Młodzik grupa II

Skład: Wróbel Mateusz, Szymanek Maciej, Wójcik Maciej, Gąska Mateusz, Stolarczyk Oskar, Stachera Marcel, Brodziak Maciej, Kasprzak Oliwier, Leśnikowski Paweł, Włoch Bartosz, Panek Kacper Szałaj Miłosz Błaszczyk Krystian

Ajaks 13 : 0 HURAGAN JEZIORO
Kasprzak 3, Szałaj 3, Stolarczyk 1, Panek 1,Szymanek 1,Włoch 1,Brodziak 2,Błaszczyk 1,

ZWYCIĘSTWO ROCZNIKA 2006

Ajaks 2006 11-09-2016 M. Jarzyn

Orlik E1 1 LIGA OKRĘGOWA

Skład: Wróbel Mateusz, Jasiurski Piotr, Szymanek Maciej, Wójcik Maciej, Brodziak Maciej, Bryła Samuel,Stachera Marcel,

Szałaj Miłosz, Miklus Marcel, Kociszewski Piotr, Głowacki Mateusz, Sowiński Adam, 

Ajaks 8 : 1 APN II CZĘSTOCHOWA
Brodziak 2x, Bryła 1, Stachera 1, Szałaj 1, Miklus 1,Kociszewski 1, Głowacki 1

Zwycięstwo 2006 I ligi okręgowej Orlik E1

Ajaks 2006 08-09-2016 M. Jarzyn

Skład: Jasiurski Piotr, Wróbel Mateusz, Gąska Mateusz, Bryła Samuel, Błaszczyk Krystian, Kociszewski Piotr, Głowacki Mateusz, Sieńkowski Jonasz, Kasprzak Oliwier, Włoch Bartosz, Szałaj Miłosz, Wójcik Maciej

Grom Miedźno 3 : 7 Ajaks
Szałaj 4x, Bryła 2x, Kasprzak1

Zwycięstwo rocznika 2006 w D2 Młodzik "grupa II"

Ajaks 2006 04-09-2016 M. Jarzyn
Płomień Kuźnica Marianowa 1 : 9 Ajaks
Panek 2x, Brodziak 2x, Kasprzak 1, Szałaj 1, Gąska 1, Miklus 1, Stachera 1

W pierwszym meczu w "młodzikach" graliśmy z drużyną Płomień Kuźnica Marianowa, trzeba przyznać,że nasi chłopcy wykazali się dobrą skutecznością,strzelili bowiem dziewięć bramek a stracili jedną, jednak co cieszy bardziej to styl gry w jakim pokonali przeciwnika oby tak dalej.

Skład: Wróbel Mateusz, Szymanek Maciej, Wójcik Maciej, Gąska Mateusz, Panek Marcel, Stachera Marcel, Brodziak Maciej,Kasprzak Oliwier,Leśnikowski Paweł,Włoch Bartosz,Miklus Marcel,Sowiński Adam.

AJAKS 2006 : Zaczęliśmy od zwycięstwa

Ajaks 2006 02-09-2016 M. Jarzyn

Zawodnicy rocznika 2006 zaczęli rozgrywki I ligi okręgowej Orlik E1 od zwycięstwa 7:6 z drużyną Orlika Blachownia

Ajaks 7 : 6 Orlik Blachownia
Bryła 2x, Błaszczyk 2x,Kociszewski 1, Panek 1, Sieńkowski 1

Czytaj więcej: AJAKS 2006 : Zaczęliśmy od zwycięstwa