DRUŻYNY

Ajaks - Trampkarz C2

Trener: Andrzej Lewandowski

Kierownik drużyny: Robert Włoch, tel. 501266504, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej, górny rząd: trener Andrzej Lewandowski, Krzysztof Stanek, Maksymilian Ociepa, Paweł Leśnikowski, Aleksander Świąć, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Konrad Szymanek, Piotr Kociszewski, Maciej Orzechowski, kierownik drużyny Robert Włoch

Od lewej, dolny rząd: Dawid Pęczek, Adam Sowiński, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Mateusz Głowacki, Bartosz Włoch, Maciej Szymanek, Piotr Jasiurski, Igor Zawada

Trening na boisku:

poniedziałek: 17:30-19:00 
środa: 17:30-19 00 
czwartek: 17:30-19:00

TABELE

Trampkarz C2 Ajaks - rocznik 2006

 

II liga wojewódzka C2 Trampkarz Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 14 33 11 0 3 76:22
2 RUCH CHORZÓW S.A. 14 30 10 0 4 64:27
3 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 27 8 3 3 56:14
4 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 14 25 8 1 5 29:23
5 GKS PIAST GLIWICE S.A. 14 25 8 1 5 48:19
6 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 14 17 5 2 7 19:37
7 SSR APN KNURÓW 14 4 1 1 12 11:90
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 14 3 1 0 13 10:81
Kolejka nr 14
2019-11-16/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 7:0
2019-11-17/09:00 SSR APN KNURÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:6
2019-11-17/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 4:1
2019-11-17/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:7
Kolejka nr 14
2019-11-16/17:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 7:0
2019-11-17/09:00 SSR APN KNURÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:6
2019-11-17/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 4:1
2019-11-17/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:7
Kolejka nr 13
2019-11-09/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RUCH CHORZÓW S.A. 1:2
2019-11-09/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 6:0
2019-11-09/14:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 12:2
2019-11-10/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - SSR APN KNURÓW 4:0
Kolejka nr 12
2019-10-31/09:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:0
2019-10-31/10:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 1:3
2019-11-02/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2019-11-03/11:00 SSR APN KNURÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3:3
Kolejka nr 11
2019-10-26/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:3
2019-10-26/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:3
2019-10-26/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:1
2019-10-26/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - SSR APN KNURÓW 8:1
Kolejka nr 10
2019-10-19/09:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2019-10-19/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RUCH CHORZÓW S.A. 1:4
2019-10-19/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - SSR APN KNURÓW 19:1
2019-10-19/16:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:1
Kolejka nr 9
2019-10-12/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:4
2019-10-12/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:1
2019-10-12/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:4
2019-10-13/12:00 SSR APN KNURÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:2
Kolejka nr 8
2019-10-02/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:0
2019-10-05/09:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 3:1
2019-10-05/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - SSR APN KNURÓW 10:0
2019-10-05/15:45 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 5:1
Kolejka nr 7
2019-09-28/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:3
2019-09-28/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 3:2
2019-09-28/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - SSR APN KNURÓW 4:2
2019-09-28/18:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 12:0
Kolejka nr 6
2019-09-21/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:9
2019-09-21/11:00 RUCH CHORZÓW S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 7:0
2019-09-21/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2019-09-22/12:00 SSR APN KNURÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 0:6
Kolejka nr 5
2019-09-14/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 4:6
2019-09-14/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2019-09-14/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - SSR APN KNURÓW 1:0
2019-09-14/15:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 0:0
Kolejka nr 4
2019-09-07/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:2
2019-09-07/14:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:1
2019-09-07/15:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 4:2
2019-09-08/12:00 SSR APN KNURÓW - RUCH CHORZÓW S.A. 0:13
Kolejka nr 3
2019-08-31/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2019-08-31/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:0
2019-08-31/12:00 SSR APN KNURÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:9
2019-08-31/13:00 RUCH CHORZÓW S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 10:2
Kolejka nr 2
2019-08-28/12:15 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - RUCH CHORZÓW S.A. 2:3
2019-08-28/14:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 6:0
2019-08-28/17:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 7:1
2019-08-28/17:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - SSR APN KNURÓW 0:2
Kolejka nr 1
2019-08-24/09:00 RUCH CHORZÓW S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:3
2019-08-24/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:7
2019-08-24/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA S.A. 1:2
2019-08-25/16:00 SSR APN KNURÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:5

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c2?liga=2

Kolejne trzy kolejki ligi, rocznik 2006

Ajaks 2006 16-11-2019 Anna Włoch

IX kolejka ligi
13.10.2019 r.  Boisko klubu SSR APN Knurów

Pierwsze zwycięstwo chłopców z rocznika 2006, miejmy nadzieję, że kolejne mecze będą też zwycięskie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 1 SSR APN Knurów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Wójcik x1, Aleksander Świąć x1

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Maciej Orzechowski (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

X kolejka ligi
19.10.2019 r. Ajaks Arena, ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Nasi zawodnicy po raz kolejny odnieśli porażkę, chociaż potrafili stawić opór drużynie z Chorzowa.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 4 Ruch Chorzów S.A.
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Piotr Kociszewski x1k

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Mateusz Głowacki, Piotr Kociszewski, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek;

Trener: Andrzej Lewandowski

XI kolejka ligi
26.10.2019 r. Boisko klubu Bytomski Sport Polonia Bytom Sp. Z.O.O

Pomimo zaciętej walki, nasi chłopcy ulegli miejscowym kolegom popełniając błędy, jednak porażka i. Nasi zawodnicy zagrali dobre spotkanie.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 3 Polonia Bytom
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek x1

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Maciej Szymanek, Marcel Miklus, Dawid Pęczek, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek;

Trener: Andrzej Lewandowski

Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006 13-10-2019 Anna Włoch

VI kolejka ligi
21.09.2019 r. Ajaks 'Arena', ul. Starzyńskiego 10

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w VI kolejce ligi. Zdobyli tylko jedną bramkę z błędu przeciwnika strzelając bramkę z rzutu karnego.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 9 GKS Piast Gliwice
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Piotr Kociszewski x1k

Czytaj więcej: Ajaks 2006, kolejne trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Ajaks 2006 20-09-2019 Anna Włoch

III kolejka ligi
31.08.2019 r. Boisko klubu Ruch Chorzów

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli dotkliwą porażkę w III kolejce ligi. Pomimo walki nasi zawodnicy nie mogli poradzić sobie
z przeciwnikiem strzelając dwie bramki na pocieszenie.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 10 Ruch Chorzów S.A.
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek, Piotr Kociszewski

Czytaj więcej: Ajaks 2006, trzy kolejki ligi bez punktów

Trudny początek ligi, Trampkarz C2

Ajaks 2006 31-08-2019 Anna Włoch

I kolejka ligi
24.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli porażkę w I i II kolejce II ligi wojewódzkiej pomimo przygotowań na obozie i sparingów przed rozpoczęciem ligi. Sparing z Lelovią Lelów nasi zawodnicy wygrali 8:4, ale Victoria Częstochowa pokonała naszych chłopców 6:3.
Pierwszy przeciwnik w lidze Raków Częstochowa wydaje się być faworytem grupy i choć chłopcy dali z siebie wszystko ulegli dotkliwie miejscowym kolegom. Kolejny przeciwnik nie odbiegał poziomem od naszych chłopców, jednak zabrakło wiary w zwycięstwo i nasi zawodnicy kolejny raz ponieśli porażkę.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 7 RKS Raków Częstochowa

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Druga kolejka ligi 

28.08.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 SSR APN Knurów

 
Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Maksymilian Wójcik, Kacper Panek, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Krystian Błaszczyk, Krzysztof Stanek;

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo rocznika 2006, XII kolejka ligi Młodzik D2

Ajaks 2006 09-06-2019 Anna Włoch

09.06.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Zwycięstwo chłopców 2006 w XII kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. Pomimo upału chłopcy z rocznika 2006 rozegrali dobre spotkanie i pokonali przeciwników z Victorii Częstochowa.

UKS Ajaks Częstochowa 4 : 1 Victoria Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Aleksander Świąć x1

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Krystian Błaszczyk;

Trener: Andrzej Lewandowski

Kolejne zwycięstwo rocznika 2006, XI kolejka ligi

Ajaks 2006 01-06-2019 Anna Włoch

1.06.2019 r. Boisko LKS Lelovia Lelów ul Sportowa 1, Lelów

Zwycięstwo chłopców 2006 w XI kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna.

UKS Ajaks Częstochowa 5 : 0 Lelovia Lelów
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x2, Dawid Pęczek x1, Maciej Szymanek x1, Marcel Miklus x1

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Aleksander Świąć, Igor Zawada, Kacper Panek, Marcel Miklus, Krystian Błaszczyk ;

Trener: Andrzej Lewandowski

Wysokie zwycięstwo rocznika 2006 w X kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 01-06-2019 Anna Włoch

25.05.2019 r. Boisko LKS Pogoń Kamyk, ul. Szkolna 3, Kamyk
Chłopcy z rocznika 2006 odnieśli druzgocące zwycięstwo w X kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. 

UKS Ajaks Częstochowa 12 : 0 LKS Pogoń Kamyk
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x3, Maciej Szymanek x2, Dawid Pęczek x2,
Aleksander Świąć x2 Marcel Miklus x1, Piotr Kociszewski x1, 1 s.

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz),  Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Kacper Panek, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo rocznika 2006 w IX kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 19-05-2019 Anna Włoch

18.05.2019 r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa
Zwycięstwo chłopców 2006 w IX kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna. Chłopcy z rocznika 2006 rozegrali bardzo dobre spotkanie i pokonali lidera w tabeli.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 0 Skra II Częstochowa
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Oskar Stolarczyk

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz),  Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Kacper Panek, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski

Kolejne zwycięstwo rocznika 2006

Ajaks 2006 19-05-2019 Anna Włoch

11.05.2019 r. Boisko MLKS Znicz Kłobuck ul. Sportowa 14, Kłobuck
Zwycięstwo chłopców 2006 w VIII kolejce ligi, Młodzik D1, runda wiosenna.

UKS Ajaks Częstochowa 4 : 1 Znicz Kłobuck
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Maksymilian Ociepa x4

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Piotr Jasiurski (bramkarz), Kacper Kowalczyk (bramkarz), Piotr Kociszewski, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Oskar Stolarczyk, Maksymilian Ociepa, Mateusz Głowacki, Aleksander Świąć, Igor Zawada;

Trener: Andrzej Lewandowski