DRUŻYNY

Ajaks - Młodzik D1

Trener: Andrzej Lewandowski

Kierownik drużyny: Robert Włoch tel. 501266504 email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd (od lewej): Trener Andrzej Lewandowski, Marcin Terlecki, Kacper Panek, Konrad Szymanek, Paweł Leśnikowski, Piotr Kociszewski, Piotr Jasiurski, Mateusz Gąska, Oskar Stolarczyk, Kierownik drużyny Robert Włoch.
Dolny rząd (od lewej): Adam Sowiński, Maciej Szymanek, Mateusz Głowacki, Bartosz Włoch, Marcel Miklus, Krystian Błaszczyk.

Treningi na boisku:
Poniedziałek: 17:30-19:00
Środa: 17:30-19 00
Piątek: 16:30-18:00

TABELE

Młodzik D1 Ajaks - rocznik 2006

 

II liga wojewódzka D1 Młodzik Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 KS SKRA CZĘSTOCHOWA 14 35 11 2 1 32:14
2 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 14 28 9 1 4 30:20
3 GKS PIAST GLIWICE S.A. 14 26 8 2 4 40:20
4 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 14 25 7 4 3 25:15
5 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 14 19 6 1 7 30:27
6 ORBITA BUKOWNO 14 14 4 2 8 21:39
7 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 14 10 3 1 10 15:31
8 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 14 4 1 1 12 4:31
Kolejka nr 14
2018-11-17/14:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - ORBITA BUKOWNO 2:1
2018-11-18/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2:4
2018-11-18/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0:3
2018-11-18/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:4
Kolejka nr 14
2018-11-17/14:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - ORBITA BUKOWNO 2:1
2018-11-18/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 2:4
2018-11-18/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0:3
2018-11-18/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:4
Kolejka nr 13
2018-11-08/18:30 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:1
2018-11-10/13:30 GKS PIAST GLIWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 8:0
2018-11-11/10:00 ORBITA BUKOWNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 1:0
2018-11-11/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:1
Kolejka nr 12
2018-11-03/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0:1
2018-11-04/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - ORBITA BUKOWNO 6:0
2018-11-04/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:3
2018-11-04/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 0:1
Kolejka nr 11
2018-10-28/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:1
2018-10-28/11:30 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 3:1
2018-10-28/12:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 5:0
2018-10-28/13:00 ORBITA BUKOWNO - GKS PIAST GLIWICE S.A. 4:4
Kolejka nr 10
2018-10-21/09:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:1
2018-10-21/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
2018-10-21/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 1:1
2018-11-14/18:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - ORBITA BUKOWNO 3:1
Kolejka nr 9
2018-10-14/10:30 ORBITA BUKOWNO - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 0:4
2018-10-14/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:1
2018-10-14/12:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS PIAST GLIWICE S.A. 4:3
2018-10-14/13:30 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 4:3
Kolejka nr 8
2018-10-07/09:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 1:3
2018-10-07/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 3:0
2018-10-07/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 3:1
2018-10-07/11:00 ORBITA BUKOWNO - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 3:5
Kolejka nr 7
2018-09-29/13:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 3:2
2018-09-30/10:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:0
2018-09-30/10:30 ORBITA BUKOWNO - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 2:3
2018-09-30/11:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:0
Kolejka nr 6
2018-09-22/13:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:3
2018-09-23/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - ORBITA BUKOWNO 0:2
2018-09-23/13:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2:1
2018-09-23/16:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 0:1
Kolejka nr 5
2018-09-13/16:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 4:0
2018-09-16/10:30 ORBITA BUKOWNO - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 5:4
2018-09-18/18:00 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - GKS PIAST GLIWICE S.A. 1:3
2018-10-17/16:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:1
Kolejka nr 4
2018-09-09/11:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0:0
2018-09-09/11:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - ORBITA BUKOWNO 4:1
2018-09-09/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 0:1
2018-09-09/17:00 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 3:0
Kolejka nr 3
2018-09-01/09:30 ORBITA BUKOWNO - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 0:0
2018-09-02/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 2:1
2018-09-02/14:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 2:0
2018-09-02/15:00 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GKS GIEKSA KATOWICE S.A. 2:1
Kolejka nr 2
2018-08-30/16:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2018-08-30/17:00 BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. - ORBITA BUKOWNO 0:1
2018-08-30/17:00 GKS PIAST GLIWICE S.A. - KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW 1:3
2018-08-30/17:30 GÓRNIK ZABRZE S.S.A. - KS SKRA CZĘSTOCHOWA 0:0
Kolejka nr 1
2018-08-26/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - GKS PIAST GLIWICE S.A. 0:3
2018-09-04/11:00 KS SKRA CZĘSTOCHOWA - ORBITA BUKOWNO 4:0
2018-09-12/17:30 KS GTV STADION ŚLĄSKI CHORZÓW - GÓRNIK ZABRZE S.S.A. 2:2
2018-09-12/18:30 GKS GIEKSA KATOWICE S.A. - BYTOMSKI SPORT POLONIA BYTOM SP. Z O.O. 1:3

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/mlodzik-d1?liga=2

X kolejka ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 21-10-2018 Anna Włoch

21.10.2018r. Stadion KS Bytomski Sport Polonia Bytom Sp z.o.o Ul. Olimpijska 2, Bytom

Porażka chłopców 2006 w X kolejce ligi, Młodzik D1.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 Polonia Bytom

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Kacper Panek, Konrad Szymanek, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

IX kolejka ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 21-10-2018 Anna Włoch

14.10.2018r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa
Remis chłopców 2006 w IX kolejce ligi, Młodzik D1.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 1 GKS Gieksa Katowice S.A.
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek x1

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Kacper Panek, Konrad Szymanek, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

VIII kolejka ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 21-10-2018 Anna Włoch

7.10.2018r. Boisko KS Piast Gliwice

Kolejna porażka chłopców 2006 w VIII kolejce ligi, Młodzik D1.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 3 GKS Piast Gliwice S.A.

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

VII kolejka ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 21-10-2018 Anna Włoch

30.09.2018r. Boisko KS Górnik Zabrze S.S.A

Kolejna porażka chłopców 2006 w VII kolejce ligi, Młodzik D1.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 Górnik Zabrze

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Konrad Szymanek, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

VI kolejka ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 23-09-2018 Anna Włoch

23.09.2018r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Kolejna porażka chłopców 2006 w VI kolejce ligi, Młodzik D1. 

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 2 Orbita Bukowno

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Krystian Błaszczyk, Marcin Terlecki, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

V kolejka ligi, młodzik D1

Ajaks 2006 23-09-2018 Anna Włoch

13.09.2018 r. Boisko KS Skra, Częstochowa

Porażka chłopców 2006 w V kolejce ligi, Młodzik D1

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 4 KS Skra

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Krystian Błaszczyk, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

IV kolejka ligi Młodzik D1

Ajaks 2006 09-09-2018 Anna Włoch

09.09.2018r. 'Ajaks Arena', ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Porażka chłopców 2006 w IVkolejce ligi, Młodzik D1

Pomimo zaciętej walki naszych chłopców, ponieśli oni porażkę w meczu z KS GTV Stadion Śląski Chorzów w ostatnich minutach meczu. Mimo wszystko należą im się wielkie gratulacje.

UKS Ajaks Częstochowa 0 : 1 KS GTV Stadion Śląski Chorzów

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Kacper Panek, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Krystian Błaszczyk, Marcin Terlecki, Aleksander Świąć

Trener: Andrzej Lewandowski

Zwycięstwo w III kolejce ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 02-09-2018 Anna Włoch

2.09.2018r. 'Ajaks Arena' ul. Starzyńskiego 10, Częstochowa

Chłopcy z rocznika 2006 pokonali przeciwników z  klubu BYTOMSKI SPORT POLONIA  BYTOM SP. Z.O.O w III kolejce ligi.

UKS Ajaks Częstochowa 2 : 1 Bytomski Sport Polonia

Strzelcy bramek dla Ajaksu: Adam Sowiński x1, Dawid Pęczek k., 

Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Marcin Terlecki, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Konrad Szymanek, Adam Sowiński, Dawid Pęczek, Igor Zawada, Krystian Błaszczyk, Kacper Panek, Maks Ociepa

Trener: Andrzej Lewandowski

II kolejka ligi, Młodzik D1

Ajaks 2006 02-09-2018 Anna Włoch

30.08.2018r.  Boisko GKS Katowice ul. Ks. Wiktora Siwka 2

Porażka chłopców 2006 w II kolejce ligi, Młodzik D1

Pomimo  dominacji na boisku nasza drużyna straciła dwie bramki i poniosła porażkę w starciu GKS Gieksa Katowice S.A.

UKS Ajaks Częstochowa 1 : 2 GKS Gieksa Katowice S.A
Strzelcy bramek dla Ajaksu: Dawid Pęczek 

 Skład drużyny: Bartosz Włoch (kapitan), Paweł Leśnikowski (bramkarz), Piotr Jasiurski (bramkarz), Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Marcel Miklus, Maciej Szymanek, Dawid Pęczek, Konrad Szymanek, Igor Zawada, Kacper Panek, Oskar Stolarczyk, Maks Ociepa, Krystian Błaszczyk

Trener: Andrzej Lewandowski