DRUŻYNY

Ajaks - Junior B2 Młodszy

Trener: Paweł Nowak, tel. 509 325 566, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Górny rząd od lewej: Trener- Paweł Nowak, Michał Pulcer, Jakub Woliński, Dominik Kostro, Krystian Kalota, Szymon Fyda, Jakub Zagzieł, Karol Kowalczyk, Adrian Molędzki, Adam Kwiatkowski, Michał Michalczyk, Marcin Wolbisz,

Dolny rząd od lewej: Kacper Bednarek, Bartosz Dudek, Marcel Kołodziej, Dominik Kalota, Mateusz Majchrzak, Piotr Plaskacz, Patryk Ratecki, Jakub Malinowski

Treningi:
Poniedziałek: 17:30-19:00
Wtorek: 17:30-19:00
Czwartek: 17:30-19:00

TABELA

Junior B2 Młodszy - rocznik 2004/2005

 

I liga wojewódzka B2 Junior Młodszy Grupa płn.

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 9 24 8 0 1 96:4
2 KS ROZWÓJ KATOWICE 9 21 7 0 2 49:11
3 MLKS ZNICZ KŁOBUCK 9 18 6 0 3 22:12
4 UKS RUCH RADZIONKÓW 9 18 6 0 3 38:16
5 UKS SZOPIENICE 9 16 5 1 3 47:23
6 KKS CZARNI SOSNOWIEC 9 13 4 1 4 14:23
7 KS GÓRNIK JAWORZNO 9 10 3 1 5 14:35
8 KS 1 FC KATOWICE 9 7 2 1 6 13:78
9 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 9 6 2 0 7 12:39
10 LKS ORZEŁ PAWONKÓW 9 0 0 0 9 4:68
Kolejka nr 11
2019-11-09/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 3:0
2019-11-09/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2019-11-09/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 4:0
2019-11-09/14:30 KKS CZARNI SOSNOWIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:0
Kolejka nr 11
2019-11-09/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 3:0
2019-11-09/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2019-11-09/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS ROZWÓJ KATOWICE 4:0
2019-11-09/14:30 KKS CZARNI SOSNOWIEC - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 3:0
Kolejka nr 10
2019-11-02/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2019-11-02/11:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS GÓRNIK JAWORZNO 6:0
2019-11-02/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - UKS SZOPIENICE 2:14
2019-11-06/15:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS 1 FC KATOWICE 8:0
Kolejka nr 9
2019-10-26/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KKS CZARNI SOSNOWIEC 0:3
2019-10-26/12:00 UKS SZOPIENICE - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
2019-10-26/13:00 KS 1 FC KATOWICE - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2019-10-30/15:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS RUCH RADZIONKÓW 5:0
Kolejka nr 8
2019-10-19/09:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KS GÓRNIK JAWORZNO 3:1
2019-10-19/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:0
2019-10-20/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS 1 FC KATOWICE 2:1
2019-10-20/14:00 KS ROZWÓJ KATOWICE - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 11:0
Kolejka nr 7
2019-10-12/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 2:1
2019-10-12/11:00 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KKS CZARNI SOSNOWIEC 10:0
2019-10-12/11:00 KS 1 FC KATOWICE - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:1
2019-10-12/12:00 UKS SZOPIENICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 4:1
Kolejka nr 6
2019-10-05/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS SZOPIENICE 3:2
2019-10-05/11:30 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:10
2019-10-05/13:30 UKS RUCH RADZIONKÓW - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 9:1
2019-10-06/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - KS GÓRNIK JAWORZNO 2:3
Kolejka nr 5
2019-09-28/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - MLKS ZNICZ KŁOBUCK 0:6
2019-09-28/11:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 2:3
2019-09-28/11:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - UKS RUCH RADZIONKÓW 1:5
2019-09-28/12:00 UKS SZOPIENICE - KKS CZARNI SOSNOWIEC 1:1
2019-09-28/12:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - KS 1 FC KATOWICE 31:0
Kolejka nr 4
2019-09-21/11:00 KS 1 FC KATOWICE - KS GÓRNIK JAWORZNO 2:2
2019-09-21/13:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - UKS SZOPIENICE 2:12
2019-09-22/11:00 KKS CZARNI SOSNOWIEC - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 3:0
2019-10-10/17:30 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - KS ROZWÓJ KATOWICE 0:2
Kolejka nr 3
2019-09-14/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA 0:1
2019-09-14/15:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KKS CZARNI SOSNOWIEC 3:0
2019-09-15/10:00 KS GÓRNIK JAWORZNO - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 0:12
2019-09-17/17:00 UKS SZOPIENICE - KS 1 FC KATOWICE 7:2
Kolejka nr 2
2019-09-07/11:00 UKS AJAKS CZĘSTOCHOWA - KS ROZWÓJ KATOWICE 2:3
2019-09-07/11:00 MLKS ZNICZ KŁOBUCK - UKS RUCH RADZIONKÓW 3:2
2019-09-07/13:30 RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. - UKS SZOPIENICE 9:1
2019-09-08/13:00 KS 1 FC KATOWICE - LKS ORZEŁ PAWONKÓW 6:0
Kolejka nr 1
2019-08-31/09:00 UKS SZOPIENICE - KS GÓRNIK JAWORZNO 6:1
2019-08-31/11:00 UKS RUCH RADZIONKÓW - KKS CZARNI SOSNOWIEC 5:0
2019-08-31/11:00 LKS ORZEŁ PAWONKÓW - RKS RAKÓW CZĘSTOCHOWA S.A. 1:15
2019-08-31/16:30 KS ROZWÓJ KATOWICE - KS 1 FC KATOWICE 21:0

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/junior-b2-mlodszy?liga=1

Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III lidze wojewódzkiej

Ajaks 2004/2005 20-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 12

19.06.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 7 : 1 Akademia Sportowa Lubliniec
Kowalczyk 27', 39', 52', Michalczyk 14', Kołodziej 28', Kalota Kr. 56', Majchrzak 69'

 Do przerwy: (4:1)

Czytaj więcej: Wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05 dające pierwsze miejsce na zakończenie rozgrywek w III...

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 16-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 11

15.06.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 3 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kalota Kr. 6', Kowalczyk 41', Kołodziej 48', Kwiatkowski 69', Michalczyk 70'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 09-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 10

09.06.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 9 Uks "Ajaks" Częstochowa
Plaskacz 16', 19', 24', Kowalczyk 29',35', Bednarek 2', Kostro 4', Michalczyk 21', Majchrzak 58'

  Do przerwy: (0:8)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 01-06-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 9

01.06.19 r. stadion, w Lublińcu

As Lubliniec 3 : 7 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 14', 16', 34', Michalczyk 24', 68', Bednarek 15', Fyda 38'(k)

 Do przerwy: (1:6)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 26-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 8

25.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 1 Uks "Mosir" Myszków
Kowalczyk 24', 39', Kołodziej 53', Michalczyk 61', Dudek 71'

 Do przerwy: (2:0)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 19-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 7

19.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 4 : 0 Uks "Raków" Częstochowa
Kowalczyk 23', 30', Plaskacz 34', Fyda 43'(k)

 Do przerwy: (3:0)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 12-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 6

11.05.19 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 3 : 4 As Lubliniec
Kowalczyk 22', 24', 29'

 Do przerwy: (3:3)

Czytaj więcej: Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 05-05-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 5

04.05.19 r. stadion, w Myszkowie

Uks "Mosir" Myszków 2 : 4 Uks "Ajaks" Częstochowa
Kowalczyk 45', 59', Michalczyk 15', Woliński 43'

 Do przerwy: (0:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 28-04-2019 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 4

28.04.19 r. stadion, ul. Limanowskiego 83

Uks "Raków" Częstochowa 2 : 5 Uks "Ajaks" Częstochowa
Michalczyk 42', 49', 52', Fyda 32'(K), Kowalczyk 63'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05