DRUŻYNY

Ajaks - Trampkarz C1

Trener: Krzysztof Wąs, tel. 691 711 340, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SKŁAD I TRENINGI

Od lewej stoją: Trener - Krzysztof Wąs, Szymon Fyda, Dominik Kostro, Bartosz Dudek, Michał Michalczyk, Karol Kowalczyk, Krystian Kalota, Adam Kwiatkowski, Kacper Kasztelan, Adrian Molędzki, Jakub Zagzieł.
Od lewej klęczą: Łukasz Pazera, Fabian Spich, Patryk Stępień, Krzysztof Wolski, Patryk Ratecki, Marcel Kołodziej - zawodnik na wypożyczeniu, Piotr Plaskacz, Jakub Malinowski - zawodnik na wypożyczeniu.
Na zdjęciu (z różnych przyczyn) nie ma innych zawodników tj, Maks Głowacki, Dominik Kalota, Łukasz Hamara, Arkadiusz Baradziej.

Treningi jesień/zima 2018/2019:
Poniedziałek: 17:30-19:00 - boisko SP50 lub sala sportowa SP50
Wtorek: 17:30-19:00 - boisko SP 50
Piątek: 18:00-20:00 - hala sportowa w Mykanowie

TABELA

Trampkarz C1 - rocznik 2004

 

II liga wojewódzka C1 Trampkarz "wiosna" Grupa płd. (RW)

Lp. Drużyna M Pkt Z R P +/-
1 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. 0 0 0 0 0 0:0
2 MKS ŻORY 0 0 0 0 0 0:0
3 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI 0 0 0 0 0 0:0
4 KS SIÓDEMKA TYCHY 0 0 0 0 0 0:0
5 KS ROW 1964 RYBNIK 0 0 0 0 0 0:0
6 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK 0 0 0 0 0 0:0
7 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. 0 0 0 0 0 0:0
8 KP BESKID SKOCZÓW 0 0 0 0 0 0:0
Kolejka nr 1
2019-03-17/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-03-17/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-03-17/11:00 MKS ŻORY - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-03-17/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 2
2019-03-24/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-03-24/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-03-24/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKS ŻORY -:-
2019-03-24/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 3
2019-03-31/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-03-31/11:00 MKS ŻORY - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-03-31/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-03-31/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
Kolejka nr 4
2019-04-07/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-04-07/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-04-07/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-04-07/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKS ŻORY -:-
Kolejka nr 5
2019-04-14/11:00 MKS ŻORY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-04-14/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-14/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-04-14/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
Kolejka nr 6
2019-04-25/17:30 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-04-25/17:30 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-04-25/17:30 KP BESKID SKOCZÓW - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-04-25/17:30 MKS ŻORY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 7
2019-04-28/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-04-28/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKS ŻORY -:-
2019-04-28/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-04-28/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 8
2019-05-05/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-05-05/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-05/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - MKS ŻORY -:-
2019-05-05/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
Kolejka nr 9
2019-05-12/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-05-12/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-05-12/11:00 MKS ŻORY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-05-12/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
Kolejka nr 10
2019-05-19/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-05-19/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - MKS ŻORY -:-
2019-05-19/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-05-19/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
Kolejka nr 11
2019-05-26/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-05-26/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-
2019-05-26/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-05-26/11:00 MKS ŻORY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
Kolejka nr 12
2019-06-02/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKS ŻORY -:-
2019-06-02/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-06-02/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-06-02/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
Kolejka nr 13
2019-06-09/11:00 KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. - ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. -:-
2019-06-09/11:00 KS GOSŁAW JEDŁOWNIK - KS ROW 1964 RYBNIK -:-
2019-06-09/11:00 KS SIÓDEMKA TYCHY - KP BESKID SKOCZÓW -:-
2019-06-09/11:00 MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI - MKS ŻORY -:-
Kolejka nr 14
2019-06-16/11:00 ŻYWIECKA APN SP. Z O.O. - MKP ODRA CENTRUM WODZISŁAW ŚLĄSKI -:-
2019-06-16/11:00 MKS ŻORY - KS SIÓDEMKA TYCHY -:-
2019-06-16/11:00 KP BESKID SKOCZÓW - KS GOSŁAW JEDŁOWNIK -:-
2019-06-16/11:00 KS ROW 1964 RYBNIK - KS GKS 1962 JASTRZĘBIE S.A. -:-

Źródło: http://www.slzpn.katowice.pl/rozgrywki/dzieci-i-mlodziez/trampkarz-c1?liga=4

sparingowe granie ajaksu rocznika 04/05 w krakowie

Ajaks 2004/2005 13-01-2019 K. Wąs

W sobotę 12.01 nasza drużyna Ajaksu rocznika 04/05 udała się na sparing do Krakowa. Tam nasi chłopcy zmierzyli się z drużyną Wisły Kraków oraz z Akademią Futbolu Staniątki. Chłopcy mieli okazję zdobyć doświadczeniem i zaprezentowali dobry poziom na tle drużyn z Krakowa.

Akademia Futbolu Staniątki - Wisła Kraków 2:1

Wisła Kraków - Ajaks 4:1 (Spich)

Akademia futbolu Staniątki - Ajaks  1:2 (Kasztelan, Kowalczyk)

Skład: Bednarek Kacper, Dudek Bartosz, Fyda Szymon, Kalota Dominik, Kalota Krystian, Kasztelan Kacper, Kołodziej Marcel, Kostro Dominik, Kowalczyk Karol, Kwiatkowski Adam, Malinowski Jakub, Michalczyk Michał, Pazera Łukasz, Plaskacz Piotr, Ratecki Patryk, Spich Fabian, Woliński Jakub, Wolski Krzysztof, Zagzieł Jakub

Trener: Krzysztof Wąs

II miejsce w Turnieju "Blachownia cup 2018" rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 01-12-2018 K. Wąs

W dniu 01.12.2018 r. (sobota) na hali przy ul. Sportowej 1 odbył się turniej pod nazwą "Blachownia Cup 2018", którego organizatorem był klub Uks "Orlik" Blachownia. W turniej brało udział 8 drużyn z naszego miasta i powiatu. Graliśmy w dwóch grupach każdy z każdym. Następnie drużyna z pierwszego i drugiego miejsca w tabeli trafiała do grupy złotej, a z miejsca trzeciego i czwartego do grupy srebrnej. Zespół Ajaksu rozegrał bardzo dobre zawody czego rezultatem było II miejsce w klasyfikacji końcowej. Brawo chłopaki. 

Czytaj więcej: II miejsce w Turnieju "Blachownia cup 2018" rocznika 04/05

Zwycięstwo dające II miejsce w lidze na zakończenie rundy jesiennej ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 10-11-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 14

10.11.18 r. stadion, ul. Steinkellera 3 Żarki

Lks "Zieloni" Żarki 0 : 4 Uks "Ajaks" Częstochowa
Dudek 6', Plaskacz 20', Kowalczyk 38', Kasztelan 66'

 Do przerwy: (0:3)

Czytaj więcej: Zwycięstwo dające II miejsce w lidze na zakończenie rundy jesiennej ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 03-11-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 13

03.11.18 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 12 : 4 Ks "Skra" Częstochowa
Kowalczyk 1', 10', 32', 46', 51', Plaskacz 11', 23', 42', 61', 63', Molędzki 30', Michalczyk 36'

 Do przerwy: (6:1)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 25-10-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 12

24.10.18 r. stadion Miejski w Lublińcu

AS Lubliniec 3 : 1 Uks "Ajaks" Częstochowa
Michalczyk 3'

  Do przerwy: (2:1)

Czytaj więcej: Przegrana ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 20-10-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 11

20.10.18 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Mecz został zakończony w 67 minucie, drużyna gości zeszła z boiska z niewiadomego powodu.

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 0 Uks "Mosir" Myszków
Plaskacz 33', 50', 58', Molędzki 54, Wolski 59

 Do przerwy: (1:0)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 13-10-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 10

13.10.18 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 5 : 2 Uks "Orlik" Blachownia
Kowalczyk 29', 32', Michalczyk 8', Kwiatkowski 10', Fyda 36'(k)

 Do przerwy: (5:1)

Czytaj więcej: Zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Przegrana ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 10-10-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 9

10.10.18 r. stadion, ul. Sportowa 14 Kłobuck

Mlks "Znicz" Kłobuck 5 : 1 Uks "Ajaks" Częstochowa
Plaskacz 9'

 Do przerwy: (1:1)

Czytaj więcej: Przegrana ajaksu rocznika 04/05

wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05

Ajaks 2004/2005 29-09-2018 K. Wąs

Trampkarz C1 III Liga Wojewódzka kolejka 8

29.09.18 r. stadion, ul. Starzyńskiego 10

Uks "Ajaks" Częstochowa 13 : 1 Ks "Stradom" Cz-wa
Kowalczyk 32', 65', 70', 78', Kwiatkowski 49' (k), 56', 61' (k), Plaskacz 57', 63', 73', Kostro 14', Michalczyk 34', Molędzki 52'

 Do przerwy: (3:1)

Czytaj więcej: wysokie zwycięstwo ajaksu rocznika 04/05