XXV Turniej Otwarcia Ferii Zimowych

Kategoria: Ajaks 1999 Opublikowano: poniedziałek, 30, styczeń 2012 Ajaks Drukuj E-mail

XXV Halowy Turniej OTWARCIA FERII ZIMOWYCH Piłki Nożnej Młodzików o Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 50 w Częstochowie

SPONSORZY: Sieć Składów Budowlanych "BUILDER" - dystrybutor marki, ZAKŁAD CUKIERNICZY "MICHAŚ" CZĘSTOCHOWA, RESTAURACJA "TORI" CZĘSTOCHOWA

PATRONAT MEDIALNY: DZIENNIK ZACHODNI

Portal internetowy: www.sport.czest.pl 

KATEGORIA: MŁODZIK - rocznik - 1999 i młodsi
T E R M I N: 28.01.2012r. / sobota / godz. 8.30 - 14.30
M I E J S C E: Sala Gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 50 w Częstochowie, ul. Starzyńskiego 10

Organizatorzy: Uczniowski Klub Sportowy „A J A K S” Częstochowa, Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie

  • Grupa A Grupa B 
  • 1. UKS 50 Częstochowa 1. UKS AJAKS Częstochowa
  • 2. APN Częstochowa 2. UKS RAKÓW Częstochowa
  • 3. KS SKRA Częstochowa 3. KS STRADOM Częstochowa
  • 4. KOS VICTORIA Częstochowa 4. UKS BENIAMINEK Częstochowa

Harmonogram turnieju : Wynik meczu :

  • 1. 9.00 - UKS 50 - APN Częstochowa 0 : 4
  • 2. 9.16 - SKRA - VICTORIA 3 : 1
  • 3. 9.32 - AJAKS - UKS RAKÓW 3 : 2
  • 4. 9.48 - STRADOM - BENIAMINEK 0 : 2
  • 5. 10.04 - UKS 50 - SKRA 1 : 6
  • 6. 10.20 - APN - VICTORIA 2 : 1
  • 7. 10.36 - AJAKS - STRADOM 6 : 1
  • 8. 10.52 - UKS RAKÓW - BENIAMINEK 1 : 1
  • 9. 11.08 - UKS 50 - VICTORIA 0 : 2
  • 10. 11.24 - APN - SKRA 3 : 0
  • 11. 11.40 - AJAKS - BENIAMINEK 0 : 0
  • 12. 11.56 - UKS RAKÓW - STRADOM 0 : 1
  • 13. 12.30 - A1 APN - B2 BENIAMINEK I półfinał 3 : 1
  • 14. 12.46 - B1 SKRA - A1 AJAKS II półfinał 0 : 3
  • 15. 13.02 - A 4 UKS 50 - B 4 UKS RAKÓW o VII miejsce 1 : 0
  • 16. 13.18 - A 3 VICTORIA - B 3 STRADOM o V miejsce 6 : 0
  • 17. 13.34 - - o III miejsce BENIAMINEK - SKRA 1 : 4
  • 18. 13.50 - F I N A Ł APN - AJAKS 3 : 3 karne 4 : 3

Godz. 14.20 Zakończenie turnieju, wręczenie nagród i wyróżnień.

Klasyfikacja końcowa :

  1. APN Częstochowa
  2. UKS AJAKS Częstochowa
  3. KS SKRA Częstochowa
  4. UKS BENIAMINEK Częstochowa
  5. KOS VICTORIA Częstochowa
  6. KS STRADOM Częstochowa
  7. UKS " 50 " Częstochowa
  8. UKS RAKÓW Częstochowa 

APN Częstochowa wystąpił w składzie : Błażej Stępień, Mateusz Włochowicz, Mateusz Mazur, Oskar Malinowski, Błażej Miara, Oskar Stryjewski, Albert Bednarek, Alek Pecht, Łukasz Rabiniak, Bartosz Chacaś, Dawid Wolny, Kacper Zawada. 

UKS AJAKS Częstochowa wystąpił w składzie : Mateusz Komorowski, Jakub Ciuk, Kacper Klamut, Karol Opala, Albert Opala, Piotr Borowiecki, Łukasz Bartosik, Marcin Łygaś, Dominik Marek, Mateusz Mielczarek. 

KS SKRA Częstochowa wystąpił w składzie : Jakub Koterba, Patryk Pakuła, Wiktor Podolski, Kacper Wrzalik, Mateusz Bator, Maciej Janus, Piotr Rosłoń, Kacper Młodziński, Przemysław Półka, Wiktor Dobrowolski, Mateusz Nowak, Patryk Chrostowski. 

UKS BENIAMINEK Częstochowa wystąpił w składzie : Oskar Cencelewicz, Dawid Nowak, Kacper Musiał, Kacper Jaglarz, Daniel Rosa, Michał Całus, Dawid Zaręba.

Najlepszym zawodnikiem turnieju został Kacper Klamut - UKS AJAKS Częstochowa
najlepszym bramkarzem został Jakub Koterba - KS SKRA Częstochowa
natomiast najlepszym strzelcem został Oskar Stryjewski - APN Częstochowa.