Zwycięstwo Orlików 2006 w zaległym spotkaniu
Poniedziałek 6.06.2016
Orlik Blachownia | 2 | : | 9 | Ajaks I |
Stachera 3, Kasprzak 3, Brodziak 1, Bryła 1, Szałaj 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Samuel Bryła, Kacper Panek, Maciej Szymanek
Trener- Marek Pawłowski
Remis i zwycięstwo Orlików 2006
Piątek 3.06.2016
Kategoria E1
Gmina Kłomnice | 1 | : | 1 | Ajaks II |
Błaszczyk 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Oskar Stolarczyk, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Kacper Panek, Samuel Bryła, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus
Remis i porażka Orlików 2006
Środa 1.06.2016
Kategoria E2
Ajaks I | 3 | : | 3 | APN II |
Brodziak 1, Kasprzak 1, Wójcik 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Marcel Stachera, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Miłosz Szałaj, Piotr Kociszewski
Zwycięstwo i Porażka Orlików 2006
Piątek 27.05
Kategoria E1
Płomień Kuźnica Marianowa | 3 | : | 14 | Ajaks |
Błaszczyk 4, Sowiński 4, Sienkowski 3, Kociszewski 2, Panek 1 |
Skład: Bartosz Włoch, Maciej Szymanek, Kacper Panek, Piotr Kociszewski, Adam Sowiński, Jonasz Sienkowski, Mateusz Głowacki
Sobota 28.05.2016
Kategoria E2
Kolejna wygrana Orlików 2006
23.05.2016
Kategoria E2- mecz zaległy
Pilica Koniecpol | 1 | : | 16 | Ajaks |
Szałaj 4, Włoch 4, Stachera 3, Bryła 2, Kasprzak 2, Brodziak 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Maciej Brodziak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Samuel Bryła, Maciej Szymanek, Bartosz Włoch
Trener- Marek Pawłowski
Dwa zwycięstwa Orlików 2006
Sobota 21.05.2016
Kategoria E1
Ajaks II | 4 | : | 3 | Zieloni Żarki |
Bryła 2, Stachera 1, Miklus 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Oskar Stolarczyk, Maciej Szymanek, Adam Sowiński, Samuel Bryła, Marcel Stachera, Krystian Błaszczyk, Piotr Kociszewski, Marcel Miklus
Wygrana Orlików 2006
Piątek 6.05.2016
Kategoria E1
Akademia Garnek | 0 | : | 34 | Ajaks |
Szałaj 10, Sowiński 7, Błaszczyk 4, Kasprzak 4, Stachera 5, Włoch 4 |
Skład: Mateusz Wróbel, Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Olivier Kasprzak, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Krystian Błaszczyk
Trener- Marek Pawłowski
Orlik 2006 zwycięski
Wtorek 3.05.2016
Kategoria E2
Ajaks I | 3 | : | 0 | MOSiR Myszków |
Szałaj 2, Sowiński 1 |
Skład: Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Maciej Wójcik, Olivier Kasprzak, Kacper Panek, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj, Paweł Leśnikowski, Adam Sowiński, Piotr Kociszewski, Krystian Błaszczyk, Bartosz Włoch
Trener- Marek Pawłowski
Zwycięstwo Orlików 2006
Poniedziałek 2.05.2016
Kategoria E1
Unia Rędziny | 5 | : | 6 | Ajaks II |
Kasprzak 4, Wójcik 1, Samobójcza-1 |
Skład: Paweł Leśnikowski, Marcel Miklus, Piotr Kociszewski, Bartosz Włoch, Adam Sowiński, Kacper Panek, Krystian Błaszczyk, Piotr Jasiurski, Maciej Wójcik, Maciej Szymanek, Olivier Kasprzak, Jonasz Sienkowski, Marcel Stachera, Miłosz Szałaj
Trener- Marek Pawłowski
Zwycięstwa Orlików 2006
Sobota 30.04.2016
Kategoria E1
Ajaks II | 5 | : | 2 | Gmina Kłomnice |
Błaszczyk 2, Bryła 1, Stolarczyk 1, Miklus 1 |
Skład: Piotr Jasiurski, Maciej Szymanek, Oskar Stolarczyk, Kacper Panek, Samuel Bryła, Bartosz Włoch, Krystian Błaszczyk, Marcel Miklus
Trener- Marek Pawłowski
Porażki Orlików 2006
22.04.2016 Kategoria E2
APN II | 5 | : | 3 | Ajaks I |
Szałaj 2, Stachera 1 |
Skład: Mateusz Wróbel, Mateusz Gąska, Samuel Bryła, Marcel Stachera, Olivier Kasprzak, Kacper Panek, Miłosz Szałaj, Krystian Błaszczyk, Maciej Szymanek
Trener- Marek Pawłowski
Wysokie zwycięstwa Orlików 2006
Ajaks II | 20 | : | 0 | Płomień Kuźnica Marianowa |
Błaszczyk 9, Sowiński 3, Sienkowski 3, Włoch 2, Miklus 2, Szymanek 1 |
Sobota 16.04 Kategoria E1
Skład: Paweł Leśnikowski- Maciej Szymanek, Oskar Stolarczyk, Jonasz Sienkowski, Adam Sowiński, Bartosz Włoch, Krystian Błaszczyk, Piotr Jasiurski, Marcel Miklus
Trener- Marek Pawłowski
Ajaks I | 13 | : | 2 | APN I Raków |
Szałaj 5, Stachera 3, Brodziak 2, Kasprzak 2, Bryła 1 |
Trenerzy się szkolą
W dniach 9-10 kwietnia 2016 w Częstochowy odbywały się warsztaty szkoleniowe dla trenerów piłki nożnej "Football Workship", w których udział wzięli trenerzy naszego klubu.
Zwycięstwo i porażka Orlików 2006
Orlik E1 (rocznik 2005)
Skład: Paweł Leśnikowski (Piotr Jasiurski)- Maciej Wójcik, Kacper Panek, Bartosz Włoch, Maciej Brodziak, Olivier Kasprzak, Miłosz Szałaj, Marcel Miklus
Trener- Marek Pawłowski
LKS Zieloni Żarki | 8 | : | 4 | Ajaks |
Brodziak 2, Szałaj 1, Kasprzak 1 |
II miejsce Orlików w Finale Wójewódzkim "Tymbarku"
Bardzo dobry występ w finale Wojewódzkim "O puchar Tymbarku", który odbył się we wtorek (05.04.2016) w Dankowicach zanotowała nasza drużyna Orlików 2006 w kategorii U-10.
Czytaj więcej: II miejsce Orlików w Finale Wójewódzkim "Tymbarku"
Zwycięstwo Orlików 2006
Ajaks | 16 | : | 0 | Orlik Blachownia |
Szałaj 3, Kasprzak 3, Bryła 3, Włoch 2, Brodziak 1, Wójcik 1, Stachera 1, Błaszczyk 1, Kociszewski 1 |
02.04.2016 I Liga Orlików 2006
Wielkanoc 2016
Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy wszystkim zawodnikom, kibicom i trenerom szczere życzenia pokoju, wiary i miłości.
By nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodziną i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań.
UKS Ajaks Częstochowa
Informacja dla rodziców
Od piątku 18.03.2016r. ( w godz.. 17.30 – 19.00 ) wznawiamy grę w piłkę nożną dla Rodziców naszych zawodników i cheerleaderek. Odpowiedzialnym z ramienia klubu jest
p. Tomasz Zrostek , tel. 603 632 123.
Zapisy rodziców na w/w rozgrywki są przyjmowane w biurze klubu.