Horn, Austria - relacja z wyjazdu

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 30, maj 2012 Ajaks Drukuj E-mail

W dniach 25-28.05 ekipa Ajaksu przebywała na turnieju Waldviertel Trophy w Horn.

W piątek zwiedziliśmy Wiedeń, a w nim m.in. :

  • Ring - okazały bulwar w centrum Wiednia (długość 4,2 km) - tworzy wielki pierścień wokół Starego Miasta
  • Ratusz - siedziba burmistrza i rady miejskiej
  • Parlament
  • Plac Marii Teresy
  • Stadion im. Ernsta Happela

W sobotę i niedzielę odbywał się Turniej Waldviertel Trophy:

Rocznik 2001 (kategoria U11) - zajął IV miejsce

Wyniki 

W grupie:

  • Ajaks - TJ Prestice 1:0
  • Ajaks - Waidhofen/Thaya 1:3
  • Ajaks - Hegyvidek SE1 4:3
  • Ajaks - FC Sud Ganserndorf 13:1

Półfinał:

  • Ajaks - Hegyvidek SE2 1:6

o 3 msc:

  • Ajaks - TJ Sumavan Vimperk 1:3

Skład: Wojciech Bartkiewicz, Wojciech Brzdękiewicz, Mikołaj Czubat, Damian Gątkiewicz, Mateusz Kaczmarek, Mateusz Misztal, Mateusz Narolski, Szymon Nocoń, Michał Nowak, Mateusz Ociepa, Adam Parkitny, Michał Rak, Kacper Sukiennik, Jakub Wojtasiński

Trenerzy - Krzysztof Wąs i Mateusz Dziewoński

Rocznik 2000 (kategoria U13) - zajął VIII miejsce

Wyniki 

W grupie:

  • Ajaks - AKS Inter 1:4
  • Ajaks - Hegyvidek SE 0:3
  • Ajaks - Budafoki LC2 1:3

o miejsca 5-8

  • Ajaks - Ajaks’ 99 0:0 karne 1:3

o miejsce 7:

  • Ajaks - Budafoki LC2 0:1

Skład: Oskar Ciszewski, Denis Dąbrot, Dominik Gaj, Kamil Gurdziołek, Maciej Kamiński, Antoni Kopeć, Maciej Malinowski, Kacper Michnicki, Wojciech Nikiel, Jakub Olejnik, Piotr Ostalski, Jakub Piątkowski, Bartosz Pomianowski, Patryk Stolarski, Cezary Wychocki

Trener - Piotr Pawłowski

Trener bramkarzy - Łukasz Eljasiński

Nasza drużyna była rok młodsza o przeciwników, gdyż stanowiła kategorię U12, której w tym turnieju nie było.

Rocznik 1999 (kategoria U13) - zajął V miejsce

Wyniki

W grupie:

  • Ajaks - SV Horn 0:4
  • Ajaks - SK ZCE Plcen 4:0
  • Ajaks - Budafoki LC1 0:0

O miejsca 5-8:

  • Ajaks - Ajaks’2000 0:0 karne 3:1

O miejsce 5:

  • Ajaks - SK ZCE Plzen 3:1

Skład: Łukasz Bartosik, Patryk Blachnicki, Piotr Borowiecki, Jakub Ciuk, Patryk Dzianok, Kacper Klamut, Mateusz Komorowski, Mariusz Kurasiński, Marcin Łygaś, Mateusz Mielczarek, Albert Opala, Karol Opala, Bartosz Starczewski, Szymon Ślęzak

Trener - Paweł Puchała