Memoriał im. Ryszarda Chojnackiego

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 21, sierpień 2019 P. Pawłowski

Zadanie zostało dofinansowane ze środków budżetu Gminy
Miasta Częstochowa
Data: 22.08.2019r. (czwartek) godz. 8.30 – 14.00
Miejsce: Częstochowa - Ajaks Arena ul. Starzyńskiego 10
Organizator: UKS Ajaks Częstochowa
Kategoria wiekowa - Orlik E2 - rocznik 2011 i młodsi.


Regulamin:
1. System turnieju: dwie grupy, po 4 drużyny, „każdy z każdym”, w grupie
pierwsze dwa miejsca półfinały „na krzyż”, mecz o 3 miejsce, finał, drużyny
z 3 i 4 miejsca mecze o miejsca 5-8,
2. Czas trwania meczu – 2 X 12 minut (ze zmianą stron, bez przerwy)
3. Ilość zawodników - 7 (6 + bramkarz, zmiany hokejowe)
4. Drużyna może składać się z maksymalnie 12 zawodników + 2 opiekunów
5. Bramki 2 na 5 metrów.
6. 2 boiska o sztucznej nawierzchni, o wymiarach 50X60 m
7. Obowiązują przepisy PZPN .
8. Za zwycięstwo drużyna otrzymuje 3 pkt, za remis 1 pkt, za porażkę 0 pkt.
9. O wyższym miejscu w grupie decydują kolejno:
- liczba punktów
- wynik bezpośredniego spotkania
- dodatkowa tabela przy 3 i więcej drużynach z jednakową ilością punktów
- różnica bramek
- większa liczba zdobytych bramek
- rzuty karne
10.Za badania lekarskie odpowiedzialni są trenerzy poszczególnych drużyn.
Wszystkie kwestie sporne rozstrzyga organizator .
Nagrody:
- Puchary dla pierwszych 3 drużyn
- Komplety medali dla wszystkich drużyn
- Statuetki dla najlepszego zawodnika, króla strzelców i najlepszego bramkarza
- Nagrody indywidualne

Organizator zapewnia:
- poczęstunek dla trenerów i kierowników ekip
- obsadę sędziowską
- poczęstunek dla wszystkich zawodników – pizza,
- wodę mineralną dla wszystkich drużyn
GRUPA A                                                   GRUPA B
1. OKS Olesno                                    1. KS Skra Częstochowa
2. „AJAKS” Częstochowa                   2. RAP Radomsko
3. LKS Pogoń Imielin                          3. AP UKS Mazovia Tomaszów Mazowiecki
4. TS Chemik Kędzierzyn-Koźle         4. Victoria Częstochowa

Harmonogram Turnieju:
Zbiórka drużyn godz. 8:30
1. 9.00 OKS Olesno - „AJAKS” Częstochowa Boisko A
2. 9.00 LKS Pogoń Imielin - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle Boisko B
3. 9.30  KS Skra Częstochowa - RAP Radomsko Boisko A
4. 9.30 AP UKS Mazovia - Victoria Częstochowa Boisko B
5. 10.00 OKS Olesno - LKS Pogoń Imielin Boisko A
6. 10.00 „AJAKS” Częstochowa - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle Boisko B
7. 10.30 KS Skra Częstochowa - AP UKS Mazovia Boisko A
8. 10.30 RAP Radomsko - Victoria Częstochowa Boisko B
9. 11.00 OKS Olesno - TS Chemik Kędzierzyn-Koźle Boisko A
10. 1100 „AJAKS” Częstochowa - LKS Pogoń Imielin Boisko B
11. 11.30 KS Skra Częstochowa - Victoria Częstochowa Boisko A
12. 11.30 RAP Radomsko – AP UKS Mazovia Boisko B
13. 12.30 I Półfinał finał A2- B1 Boisko B
15. 13.00 Mecz o III– przegrani z półfinałów Boisko A
16. 13.20 Finał– zwycięzcy półfinałów
17. 13.40 Zakończenie Turnieju, wręczenie nagród