Obóz 2019 - dzień 2

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 05, sierpień 2019 Admin Drukuj E-mail

Dla większości pobudka i toaleta poranna nie stanowiły problemu. Tylko niektórzy dogorywali w pieleszach licząc, że nie dostrzeże ich baczne oko trenera. Nic z tego, nie pomogły modły, ani ukrywanie się pod pościelą. Trzeba było wstać na śniadanie, żeby mieć siłę trenować. 

Dzień treningowy upłynął pod znakiem testów zorganizowanych przez profesjonalną firmę zajmującą się unikalnym systemem szkoleń sportowych CZAS REAKCJI, FITLIGHT. Wszyscy zawodnicy przeszli SPRINT TIME TEST czyli szybki bieg na krótkim dystansie oraz BAND TEST czyli uderzanie piłką w miejsce, gdzie zapala się lampka w celu sprawdzenia techniki i czasu reakcji zawodników. Nie tylko chłopcy wzięli udział w testach, trenerzy próbowali też swoich sił, ale wcale nie wypadli lepiej niż zawodnicy. 

Rosół i schabik na obiad wspomogły wszystkich wyczerpanych więc spokojnie można było się udać na dalsze trenowanie. Był też stretching i zapasy, wszystko pod okiem trenerów.

Pora na wieczorny odpoczynek i spacery od pokoju do pokoju, trzeba zobaczyć co koledzy robią po kolacji. Najstarsi chłopcy koniecznie chcieli sprawdzić, która pizza w mieście jest najlepsza, nie chcieli się jednak podzielić, ani z młodszymi ani z trenerami ;)