Przyklejony

Głosowanie przedłużone do 14.11.2018 r.

W związku z przedłużeniem terminu głosowania na zadania z Budżetu Obywatelskiego do 14.11.2018 r. prosimy o dalszą aktywność i zaproszenia do głosowania tych naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, którzy nie głosowali, aby oddali głos na Zadanie ogólnomiejskie nr 351 tj. "Budowa boiska typu ORLIK" (10 pkt) oraz wybrane zadanie dzielnicowe (10 pkt). Tym wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt i tym, którzy zagłosują na nasz projekt - serdecznie dziękujemy. Liczy się każdy głos. Nie zaprzepaśćmy tej szansy. Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci, młodzież, zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu UKS AJAKS Częstochowa Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia. Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 - 12.11.2018:

Obóz 2018 - dzień 9

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 15, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Nadszedł wreszcie upragniony dzień wyjazdu. Nie obyło się jednak bez treningu. Zaraz po pobudce wszystkie grupy udały się na ćwiczenia. Niektórzy grali na sali, a pozostali biegali lub trenowali na boisku. Taki ruch z rana wzmógł tylko apetyt przed śniadaniem.

Po spakowaniu rzeczy i ostatnich porządkach w pokojach można było wreszcie znosić walizki. Upragnione spotkanie z rodzicami było coraz bliżej.

Chociaż kierowcy dotarli na czas, nie było nam dane od razu wskoczyć do autokaru. Musieliśmy poczekać, aż kierowcy odpoczną po długiej drodze. Zbawienna okazała się wtedy siłownia przed internatem, ale nie wszyscy ćwiczyli na maszynach. Większość chłopców ćwiczyła palce, bo odzyskali wreszcie swoje telefony. Na szczęście kiedy każdy otrzymał suchy prowiant na drogę, ruszyliśmy wreszcie do domu.

Podróż minęła bez zbędnych komplikacji. Był czas na odpoczynek i wspominanie co działo się na obozie. Ciekawe, gdzie wyruszymy za rok...?