Obóz 2018 - dzień 8

Kategoria: Aktualności Opublikowano: środa, 15, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Ostatni dzień intensywnego wysiłku. Rocznik 2009, 2008 i 2007 rozegrali sparingi z odpowiednimi rocznikami drużyny Dap Dębica. Chłopcy dali z siebie wszystko, ale jako, że widać już zmęczenie materiału tylko rocznik 2008 zremisował, a pozostali ponieśli porażkę. Rocznik 2006 zagrał sparing z drużyną 2004/5 Ajaksu. Starsi chłopcy odnieśli zdecydowane zwycięstwo więc zaskoczenia nie było, ale chodzi o to, żeby się uczyć od lepszych więc była to dobra lekcja dla młodszych zawodników.

Zapachniało kuchnią włoską na dzisiejszym obiedzie. Spaghetti zrobiło furorę wśród dzieci, a gruszka na deser jeszcze bardziej dodała smaku.

Po obiedzie trzeba było spalić zbędne kalorie. Rocznik 2006 wybrał się ze swoim trenerem na spacer po okolicy. Chłopcy podziwiali piękne widoki i kosztowali miejscowych dóbr natury. Pozostali zawodnicy trenowali na boisku lub rozgrywali krótkie mecze.

 

Po kolacji przyszedł czas na rozstrzygnięcie turnieju tenisa stołowego i wręczenie nagród. W roczniku 2008/9 zwycięzcą został Piotr Orzechowski, w roczniku 2006/7 najlepszym okazał się Adam Sowiński, a w roczniku 2004/5 zwyciężył Michał Michalczyk. Gratulujemy wszystkim! Chłopcy brali również udział w projekcie edukacyjnym polegającym na przeciwdziałaniu uzależnieniom. Na wyróżnienie zasługują Mateusz Głowacki - rocznik 2006, Oliwier Małysz - rocznik 2007, Aleksander, Igor i Bartek z rocznika 2009 oraz chłopcy z rocznika 2008 - Piotrek, Kacper, Benio, Mario, Marcin i Krzyś. Brawa dla chłopaków za wykonanie super plakatów.

I jeszcze kilka ujęć z życia na obozie. Było super i chociaż nie raz chciało się jechać do domu po ciężkim treningu, to będziemy bardzo miło wspominać pobyt w Limanowej.