Przyklejony

Głosowanie przedłużone do 14.11.2018 r.

W związku z przedłużeniem terminu głosowania na zadania z Budżetu Obywatelskiego do 14.11.2018 r. prosimy o dalszą aktywność i zaproszenia do głosowania tych naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, którzy nie głosowali, aby oddali głos na Zadanie ogólnomiejskie nr 351 tj. "Budowa boiska typu ORLIK" (10 pkt) oraz wybrane zadanie dzielnicowe (10 pkt). Tym wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt i tym, którzy zagłosują na nasz projekt - serdecznie dziękujemy. Liczy się każdy głos. Nie zaprzepaśćmy tej szansy. Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci, młodzież, zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu UKS AJAKS Częstochowa Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia. Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 - 12.11.2018:

Obóz 2018 - dzień 6

Kategoria: Aktualności Opublikowano: niedziela, 12, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Sobota upłynęła pod znakiem sparingów. Rocznik 2004/5 rozegrał spotkanie z miejscowym zespołem Limanovia w ulewnym deszczu, ale z bardzo dobrym rezultatem. Mecz zakończył się wynikiem 5:1. Rocznik 2006 i 2007 spotkał się z pobliskim zespołem Mordorka. Oba spotkania były na bardzo dobrym poziomie. Młodsi odnieśli zwycięstwo 3:1, a starsi polegli z zespołem pierwszoligowym 0:3 pomimo wyrównanej gry.

Spacer zamiast treningu? Dla najmłodszych zawodników było trudne do zrozumienia, że 2 km muszą przejść pieszo, a nie pokonają tego dystansu autobusem. Chcieli popchać maszynę, by ruszyła, ale nie dali rady. Jednak spacer się zdecydowanie opłacał, chłopcy podziwiali piękne widoki i dotarli do centrum miasta, gdzie zwiedzili słynną bazylikę. Przygotowali się również duchowo na niedzielę i z czystym sumieniem niektórzy mogą odpuścić niedzielną mszę.

Zawodnicy z rocznika 2008 i 2009 trenowali na hali gimnastycznej. Chłopcy rozegrali gierki wewnętrzne. Widać postęp u najmłodszych graczy, nic więc dziwnego, że trenerzy zdecydowali się na kolejną wizytę w sklepie biorąc pod uwagę, że nadchodząca niedziela jest wolna od handlu. Chłopaki zrobili więc zapasy i szczęśliwi wrócili do ośrodka.

Trwa turniej tenisa stołowego. Chłopcy walczą o tytuł najlepszego tenisisty stołowego pod czujnym okiem trenera i kolegów. Niektórzy już rozegrali wszystkie potyczki i czekają na ogłoszenie wyników.

Jako, że występ tuż, tuż, chłopcy ćwiczą role i udoskonalają swoje prezentacje. Okazuje się, że wielu z nich ma talenty aktorskie, taneczne i wokalne.

I jeszcze krótki trening na wieczór, żeby się lepiej spało. Większość zawodników trenowała na hali, a Ci odważniejsi biegali i rozciągali się na dworze. Trzeba się dotlenić przed snem, a to że ciemno nikomu już nie przeszkadza.