Przyklejony

Głosowanie przedłużone do 14.11.2018 r.

W związku z przedłużeniem terminu głosowania na zadania z Budżetu Obywatelskiego do 14.11.2018 r. prosimy o dalszą aktywność i zaproszenia do głosowania tych naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, którzy nie głosowali, aby oddali głos na Zadanie ogólnomiejskie nr 351 tj. "Budowa boiska typu ORLIK" (10 pkt) oraz wybrane zadanie dzielnicowe (10 pkt). Tym wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt i tym, którzy zagłosują na nasz projekt - serdecznie dziękujemy. Liczy się każdy głos. Nie zaprzepaśćmy tej szansy. Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci, młodzież, zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu UKS AJAKS Częstochowa Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia. Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 - 12.11.2018:

Obóz 2018 - dzień 5

Kategoria: Aktualności Opublikowano: sobota, 11, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Dzisiejsze śniadanie zdominowały tosty. Choć było wiele rzeczy do wyboru, wszyscy uparli się na przekładany chlebek z szynką i serem. 'Pan Tostowy' dwoił się i troił ale najważniejsze, że obsłużył cały obóz bez zarzutu.

Dziś kolejny dzień zmagań z temperaturą. W górach trochę mniej odczuwa się upał, ale na boisku istna patelnia. Kolejna wizyta na basenie uśmierzyła zmęczenie i dodała sił naszym zawodnikom. Chlapali się, pluskali i dobrze się bawili.

Czas szybko płynie i wielkimi krokami zbliża się ognisko. Trwają więc przygotowania do występu podczas pieczenia kiełbasek. Każda drużyna będzie przedstawiać skecz lub śpiewać piosenkę. Nagrody czekają więc warto wypaść najlepiej jak się da. Trzymamy kciuki za wszystkich.

Wyjście do sklepu chłopców z rocznika 2008 i 2009 nie odbiło się bez echa w okolicy. Zawodnicy kupowali Oshee, które w te upalne dni jest zbawienne, ale też dmuchane materacyki, na których później wylegiwali się w pokojach. Zostawili nieco artykułów dla miejscowych, choć było naprawdę trudno wyciągnąć ich z supermarketu.

Po obiadku i krótkim odpoczynku czas na kolejne spotkanie z trenerem. Jako, że nadeszło wreszcie załamanie pogody i lunął mocny deszcz zawodnicy trenowali na hali sportowej. Skakali, robili przewroty i strzelali do bramki. Niektórzy z kolei rozgrywali mecze między sobą w bardzo dobrych nastrojach.

Trwa turniej tenisa stołowego. Chłopcy zostali podzieleni na roczniki i losowo dobrani w pary przez trenerów. Walka jest zacięta, bo czekają dyplomy i nagrody, a kibice nie odstępują grających i głośno im dopingują.