Przyklejony

Głosowanie przedłużone do 14.11.2018 r.

W związku z przedłużeniem terminu głosowania na zadania z Budżetu Obywatelskiego do 14.11.2018 r. prosimy o dalszą aktywność i zaproszenia do głosowania tych naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, którzy nie głosowali, aby oddali głos na Zadanie ogólnomiejskie nr 351 tj. "Budowa boiska typu ORLIK" (10 pkt) oraz wybrane zadanie dzielnicowe (10 pkt). Tym wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt i tym, którzy zagłosują na nasz projekt - serdecznie dziękujemy. Liczy się każdy głos. Nie zaprzepaśćmy tej szansy. Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci, młodzież, zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu UKS AJAKS Częstochowa Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia. Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 - 12.11.2018:

Obóz 2018 - dzień 4

Kategoria: Aktualności Opublikowano: piątek, 10, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Chłopcy mają coraz większe trudności ze wstawaniem, ale trenerzy nie pozwolą, żeby któryś zaspał. No, chyba, że sami nie wstaną. A według zasady: kto rano wstaje temu Pan Bóg daje, kto pierwszy na śniadaniu, ten ma suto zastawiony stół i pełny brzuch. Nie wolno też zapomnieć o umyciu zębów. Niektórzy robią to tak dokładnie, że piana cieknie im z ust.

Ważne sprawy należy omówić grupowo, żeby było wszystko jasne i klarowne. Trenerzy przedstawiają też swoje wizje dotyczące gry na boisku, jako że przed chłopcami kilka sparingów.

Wyjście do sklepu nawet nieopodal wywołuje uśmiech na twarzy, nie tylko u zawodników. Co ciekawe Pan trener natychmiast skierował się tam gdzie jest ciasto, chociaż sam naprawdę dobrze wygląda.

Kolejny dzień frajdy na basenie. Jak zwykle królowało jacuzzi i tor przeszkód, ale atrakcją były też bicze wodne, które kierownik obozu załatwił przez pstrykniecie palcem. Niestety nie każdy miał tyle mocy sprawczej w rękach i wtedy trzeba liczyć na pomoc kierownika.

I jeszcze na koniec dnia krótki trening. Byli tacy, którzy odpoczywali ze względu na sparing, ale niektóre grupy ostro trenowały na sali lub na dworze, co ciekawe nawet jak już nie było widać piłki.