Przyklejony

Głosowanie przedłużone do 14.11.2018 r.

W związku z przedłużeniem terminu głosowania na zadania z Budżetu Obywatelskiego do 14.11.2018 r. prosimy o dalszą aktywność i zaproszenia do głosowania tych naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, którzy nie głosowali, aby oddali głos na Zadanie ogólnomiejskie nr 351 tj. "Budowa boiska typu ORLIK" (10 pkt) oraz wybrane zadanie dzielnicowe (10 pkt). Tym wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt i tym, którzy zagłosują na nasz projekt - serdecznie dziękujemy. Liczy się każdy głos. Nie zaprzepaśćmy tej szansy. Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci, młodzież, zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu UKS AJAKS Częstochowa Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia. Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 - 12.11.2018:

Obóz 2018 - dzień 2

Kategoria: Aktualności Opublikowano: wtorek, 07, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Humory z rana dopisują. Toaleta poranna to ważna sprawa. Niektórzy szorowali nie tylko zęby ale i garderobę. Na tych co ogarnęli pokoje czekało śniadanie. Na szczęście można było najeść się do syta.

Kolejny dzień treningowy. Niektórzy trenowali na hali w ośrodku, inni na murawie nieopodal internatu, a pozostali na wyjeździe. Zadanie jednak było takie samo dla wszystkich czyli jak najlepiej przygotować się do ligi.

Był też czas na spacery i wizyty w sklepie. Tym razem królują Delikatesy Centrum, które kuszą zawodników, bo widać je z okien budynku.

Dzisiejszy zestaw obiadowy cieszył się uznaniem chłopców. Oprócz zupy wszyscy zjedli ze smakiem pierś z kurczaka z ziemniakami. Niektórych trzeba było jednak karmić. Co dziwne nie najmłodszych, ale tych najstarszych.

Popołudniowe i wieczorne treningi dały chłopakom w kość. Na boisku świeciło mocne słońce, a jeszcze trzeba było się nabiegać. Co więcej z trybun uważnie obserwował zawodników kierownik obozu więc trzeba było wypaść dobrze. Wieczór co prawda był chłodniejszy ale emocje podczas gry ogromne więc gorąco było do końca dnia.

Rolowanie i rozciąganie po treningu to ważna sprawa, ale prysznic jeszcze ważniejszy, żeby pachnieć jak należy. Niektórych trzeba było przynosić siłą do łazienki, ale w drużynie jest moc więc udało się to zrobić z powodzeniem. Jeszcze inni potrzebowali odskoczni od codzienności, ucztowali i pili szampana