Przyklejony

Głosowanie przedłużone do 14.11.2018 r.

W związku z przedłużeniem terminu głosowania na zadania z Budżetu Obywatelskiego do 14.11.2018 r. prosimy o dalszą aktywność i zaproszenia do głosowania tych naszych najbliższych, przyjaciół, znajomych, sąsiadów, którzy nie głosowali, aby oddali głos na Zadanie ogólnomiejskie nr 351 tj. "Budowa boiska typu ORLIK" (10 pkt) oraz wybrane zadanie dzielnicowe (10 pkt). Tym wszystkim, którzy zagłosowali na nasz projekt i tym, którzy zagłosują na nasz projekt - serdecznie dziękujemy. Liczy się każdy głos. Nie zaprzepaśćmy tej szansy. Z góry serdecznie wszystkim dziękujemy. Dzieci, młodzież, zawodnicy, trenerzy i Zarząd klubu UKS AJAKS Częstochowa Prawo udziału w głosowaniu mają częstochowianie i częstochowianki od 13 roku życia. Wybierz jedną z metod i zagłosuj w dniach 22.10 - 12.11.2018:

Obóz 2018 - dzień 1

Kategoria: Aktualności Opublikowano: poniedziałek, 06, sierpień 2018 Admin Drukuj E-mail

Rozpoczęliśmy kolejne wyzwanie. Tym razem jedziemy na obóz sportowy do Limanowej, malowniczo położonej miejscowości w województwie małopolskim.

Po krótkiej odprawie z trenerami, czas na odjazd. Niektórzy nawet nie mieli czasu pożegnać się z rodzicami.

Jesteśmy. Czas na szybkie zakwaterowanie i obiad. Niejednemu burczało w brzuchu po długiej podróży.

Regulaminy, zasady i ważne informacje. Tradycyjnie po obiedzie odbyło się ogólne zebranie zawodników i kadry, a potem trenerzy przekazali szczegółowe uwagi w swoich grupach. Trzeba wiedzieć co można, a czego nie wolno robić na obozie sportowym.

Wreszcie aktywny wypoczynek. Chłopcy rozpoczęli treningi w swoich drużynach. Rocznik 2006 udał się jednak na podbicie Góry Miejskiej pod czujnym okiem kierownika obozu. Łatwo nie było ale się opłacało. Chłopcy zdobyli Krzyż Limanowski i podziwiali piękne widoki. Niektórzy poczuli się mocno uduchowieni.

Po kolacji czas na kolejny trening. Młodsi trenowali na hali, a starszyzna na dworze. Na szczęście aura sprzyjała. Przyjemny chłód dodawał chłopakom sił.